Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Změny v Next Force od 1.11.2014

3.11.2014

Praha (3. listopadu 2014) – Next Force, a.s., mění od 1. listopadu 2014 vedení společnosti a od Marka Hochmanna převezme řízení Zdeněk Vičík (pozice Head of Next Force). Ten přichází ze společnosti Ferring Pharmaceuticals, kde sedm let pracoval na pozici Business Unit Manager. Přichází s misí vnést do společnosti Next Force strategické řízení, vyhodnotit stávající portfolio produktů a nové příležitosti.

Marek Hochmann zůstává ve společnosti Pears Health Cyber a posouvá se na pozici Marketing Coordinator pro skupinu PHC. Jeho novým úkolem bude zajistit synergie mezi divizemi v oblasti marketingu – přenášení dobrých zkušeností a znalostí do jiných divizí. V Next Force bude mít dál na starosti marketing, jeho zkušenosti a nadšení pro tuto disciplínu ale využije i ve vedení projektů primárně využitelných pro marketing celé společnosti.

NextForce, a.s., zastupuje na českém a slovenském trhu zahraniční farmaceutické společnosti. Uvádí na trh ověřené, kvalitní, účinné a bezpečné medicínské přípravky, které mají pro pacienty přidanou hodnotu. V současné době se zabývá přípravky převážně v oborech dermatologie, pediatrie a stomatologie. Kromě prodeje zdravotnických prostředků, doplňků stravy a kosmetiky má zkušenosti s marketingovou podporou preskripčně vázaných léků. Patří do skupiny společností Pears Health Cyber, která už 15 let podniká v oblasti farmacie a zdravotnictví.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language