Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Zákazníci ocenili Lékárnu.cz v prestižní soutěži Shop roku

23.3.2016

Praha, 23. března 2016 – V sedmém ročníku prestižní soutěže Shop Roku 2015 se Lékárna.cz dostala mezi TOP 3 internetové obchody v kategorii Cena kvality, skupina Zdraví. Výsledky v kategorii Cena kvality určují zákazníci, kteří hodnotí své zkušenosti s nákupem v e-shopech za minulý rok. V Ceně kvality za loňský rok rozhodovalo přes 4 milióny vyplněných dotazníků v rámci služby Ověřeno zákazníky.

Mezi TOP 3 finalisty se Lékárna.cz umístila spolu s internetovými obchody Vašečočky.cz a Čočkyshop.cz. „Další dva oceněné e-shopy se specializují na prodej očních čoček, pracují tedy s daleko menší šíří výrobků než Lékárna.cz. Jsme dlouhodobě největší českou on-line Lékárnou, takže bychom mohli snadno zlenivět, přestat brát zákaznickou spokojenost tak vážně a stavět na kvantitě. Takovou cestou ale jít nechceme. Spokojenost našich zákaznic a zákazníků je pro nás od samého začátku na prvním místě. O to víc nás toto ocenění kvality těší,“ okomentoval výsledky marketingový manažer Lékárny.cz Milan Duda.

Soutěž Shop Roku pořádá portál Heuréka.cz. Hodnotí se nejkvalitnější, nejpopulárnější a nejzajímavější e-shopy českého internetu.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language