Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Nový web PHC: Image, struktura a čistý design pro každého

25.10.2013

Praha (25.10.2013) – Nové webové stránky v moderním pojetí dnes spustila společnost Pears Health Cyber. Ty nyní odrážejí široké spektrum jejích aktivit, které vyvíjí v oblasti farmacie a zdravotnictví. Jejich předností je sémantická čistota a responsivní design.

„Podnikáme ve zdravotnictví, naše aktivity směřují k odborné veřejnosti i pacientům, proto jsme při grafickém řešení mysleli nejen na těch 90 procent uživatelů, kteří mají skvělý zrak a skvělé počítače, ale i na tu desetinu ostatních, kteří takové štěstí nemají. Při grafickém zpracování jsme preferovali tak strukturovaný obsah, aby se dobře zobrazoval i na speciálních čtecích zařízeních, která používají například zdravotně postižení,“ komentuje nové firemní stránky společnosti její výkonný ředitel Pavel Knorr. Jako benefit pro návštěvníky udává i to, že stránky nemají fixní šířku, ale jejich design se mění podle platformy, na které si je uživatel zobrazuje. „Přizpůsobují se mobilům, tabletům, různě širokým monitorům, různým prohlížečům. Každý uživatel, a to i těch nejstarších prohlížečů, uvidí vždy celý obsah,“ dodává P. Knorr.

Více čerstvých informací o našich super aktivitách a talentovaných lidech najdete na www.pearshealthcyber.cz.

O společnosti Pears Health Cyber

Česká společnost Pear Health Cyber podniká v oblasti farmacie a zdravotnictví již 15 let. Nabízí farmaceutickým firmám své konzultační služby v oblasti digitální komunikace, také edukační aktivity pro odbornou veřejnost i pacienty. Provozuje první internetovou lékárnu ve Střední Evropě www.lekarna.cz (vznikla v roce 2003) a rychle rostoucí síť lékáren Harmonia. Při výběru zaměstnanců preferuje talentované lidi, kteří mají touhu realizovat své nápady.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language