Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Vzácní vzácným: Dary posloužily dětem i rodinám

17.5.2021

Další dva finanční dary poslala společnost Pears Health Cyber pacientům se vzácnými diagnózami: 190 tisíci korun umožnilo poskytovat terénní asistenční služby pacientům s Duchennovou svalovou dystrofií a 60 tisíc posloužilo na nákup vitamínů a ochranných pomůcek pro děti s metabolickými poruchami. „V době omezených kontaktů jsme chtěli dát najevo vzácně nemocným i těm, kdo se o ně starají, že na ně v této těžké době myslíme. A že když se nemůžeme potkat, tak ale můžeme přispět na něco, co jim právě v této době pomůže. Dary pro pacientské organizace Parents Project a Metoděj už slouží dobré věci,“ říká PharmDr. Vladimír Finsterle, zakladatel a majitel společnosti.

Pears Health Cyber podporuje pacienty se vzácnými diagnózami a pacientské organizace dlouhodobě, organizuje pro ně mj. veřejnou sbírku na největší internetové lékárně Lékárna.cz. „Snad odjakživa pomáháme vzácným – a vzácní jsou pro nás nejen ti se vzácnou diagnózou, ale také ti, kdo se o ně starají a věnuji jim lásku, čas, péči, vzdělávání, peníze. A kteří své síly věnují i do prosazování systémových změn, tedy do zkvalitňování sociální a zdravotní péče, do lepší přístupu k potřebným lékům a léčbě. Vážíme si stovek zákazníků, kteří se připojují k našemu projektu Vzácní vzácným a přispívají vzácným lidem, stejně tak pomáhají i zaměstnanci firmy,“ dodal V. Finsterle.

Společnost už rozdělila vzácně nemocným celkem 2,2 milionu korun, a to nejen nejznámějším pacientským organizacím Debra ČR, Klub cystické fibrózy a České asociaci pro vzácná onemocnění, ale nově i menším spolkům Metoděj a Parents Project.

Co ještě je fajn vědět:

  • o veřejné sbírce zde
  • Kdy jsou informace nad zlato, o spolku Metoděj (MEzi TOlika DĚtmi Jediný) čtěte tady
  • Děti s Duchennovou svalovou dystrofií jsou šťastné děti – když mají pevnou rodinu, víc zde

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language