Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Velký dar od PHC pro nemocné cystickou fibrózou

30.9.2019

Praha (30. září 2019) – „Každá koruna ať prodlouží život nemocným s cystickou fibrózou, tak si to přejí ti, kteří se na tento dar složili, a to jsou stovky, tisíce zákazníků Lékárna.cz a naši zaměstnanci,“ zdůraznil Vladimír Finsterle, majitel a výkonný ředitel společnosti Pears Health Cyber, při předávání finančního daru pro Klub cystické fibrózy.  Jeho ředitelce Simoně Zábranské předal šek na 280 tisíc korun při příležitosti 20letého výročí firmy. Společnost si tak nyní symbolicky připomíná nejen svoje úspěšné projekty, ale charitativní aktivity. „Od samého počátku podporujeme projekty, které zlepšují kvalitu života nemocných prostřednictvím pacientských organizací. Mnoho let jsme pomáhali pacientům s nemocí motýlích křídel, pak popáleným, nyní lidem s cystickou fibrózou – na dobročinné projekty jsme za 20 let získali a věnovali už téměř 1,5 milionu korun a pokračujeme s velkou chutí dál,“ dodává V. Finsterle.

Částka je prvním částečným výtěžkem dobročinné sbírky na Lékárna.cz, do které přispívají jak zákazníci této první a největší internetové lékárny, tak zaměstnanci společnosti. „Sbírka se plní po padesátikorunách neuvěřitelnou rychlostí, výjimečně se objevují dary vyšší než 500 Kč. Mnoho našich zákazníků ale tu padesátikorunu přihazuje ke každému nákupu na lékárna.cz, to je v mých očích projevem velkého srdce. Děkuji za každou jednu korunu podpory, předáme je do poslední koruny těm, pro které je sbíráme,“ zdůraznil V. Finsterle.

Výtěžek sbírky putuje na konto Klub cystické fibrózy. „Oni to jednoduše řečeno umějí – organizovat sociální nebo léčebné programy, ozdravné pobyty nebo edukační kampaně, vybírat ty nejvhodnější pomůcky pro dechovou rehabilitaci. Jsou často první, kdo podávají pomocnou ruku rodině, která ze dne na den nečekaně musí čelit tomuto vzácnému onemocněním,“ říká Vladimír Finsterle, majitel a výkonný ředitel společnosti.

Na Lékárna.cz může do sbírky přispět každý nakupující přihozením libovolného příspěvku do nákupního košíku, stav dobročinného konta je zveřejněný. Příspěvek lze zaslat i na speciální sbírkový účet č. 1620432079/5500 u Raiffeisenbank.

  • Veřejná sbírka na Lékárna.cz je schválena Magistrátem hlavního města Prahy.
  • O sbírce více zde, o cystické fibróze a KCF zde

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language