Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Valentýnské dárky na internetové Lékárna.cz

14.2.2014

Praha (14. února 2014) – Valentýnským dárkem jsou pro Čechy nejen květiny a čokoláda, ale také intimní dárky. Podle prodejních statistik největší internetové lékárny ve střední Evropě www.lekarna.cz se v „předvalentinském období“ prodávají nejen parfémy a přísady do koupele, ale také kondomy a volně prodejné přípravky na posílení libida. Právě anonymita při nákupu vede totiž zájemce o tento sortiment nejčastěji na internetovou lékárnu. Potvrzují to i prodejní statistiky sítě kamenných lékáren Harmonia, kde sice také nabízejí různá bylinná afrodiziaka, ale růst prodejů nezaznamenali. Podle zkušenosti lékárníků je nákup těchto přípravků pro mnoho zákazníků komfortnější právě v anonymním prostředí. To však může na druhou stranu znamenat i ohrožení, pokud si zákazník vybere neznámého internetového obchodníka. Internetové nákupy v kategorii sexuálních podpůrných přípravků jsou totiž jednou z kategorií nejvíc penetrovaných padělky a je třeba také vědět, že standardně mohou internetoví prodejci nabízet jen volně prodejné přípravky, léky na předpis nikoli. Největší internetová Lékárna.cz garantuje prodej výhradně originálních léků a doplňků stravy, žádných padělků, je certifikovaným obchodem od Asociace pro elektronickou komerci (APEK).

Nejen afrodiziaka se ale prodávají před Valentýnem: vibrační kroužek byl prodejním hitem loňského roku a aspiruje na prvenství i letos. Pro romantičtější typy se letos ve valentýnské nabídce objevily i zubní kartáčky v růžovo-modrém dvojbalení, kdy barevné štětinky po přiložení kartáčků k sobě vytvoří srdíčko.

Lékárna.cz je lídrem trhu v oblasti prodeje lékárenského volně prodejného sortimentu na internetu. Je první a dlouhodobě největší internetovou lékárnou v České republice a na Slovensku, zaměřuje se na prodej volně prodejných léčivých přípravků, prostředků na podporu zdraví a moderního životního stylu. Má za sebou 12 let zkušeností v oboru, špičkové logistické zázemí a koncovým zákazníkům poskytuje komfortní služby. Je synonymem rychlého, spolehlivého a moderního nákupu.

O společnosti Pears Health Cyber

Přesně 15 let podniká česká společnost Pears Health Cyber v oblasti farmacie a zdravotnictví. Provozuje už 11 let první a největší internetovou lékárnu ve střední Evropě www.lekarna.cz, od roku 2011 také devět kamenných lékáren Harmonia, v letošním roce k nim přibydou lékárny v Hranicích na Moravě, Praze a Brně. K dalším aktivitám společnosti patří konzultační služby v oblasti digitálního marketingu, edukační aktivity pro odbornou veřejnost i pacienty.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language