Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

V. Finsterle: Proč jsem šel do reklamy

31.10.2021

Vaše zdraví bereme vážně a chceme za něj nést odpovědnost, za rady našich lékárníků dáváme ruku do ohně. To znovu vzkazuje ve své brandové kampani Lékárna.cz, první a největší lékárna na českém internetu. Reklamní spoty na stanicích televize NOVA GROUP (30a 15 sekund) od 21.10. do 24.11.2021 nesou důležitý vzkaz: Lékárna.cz vrací do nabídky léků zodpovědnost lékárníků za službu o zdraví, garantuje vrácení peněz.

Loni poprvé investovala Lékárna.cz do velké brandové kampaně, objevila se v TV spotech a v rádiích s kampaní, která mírně ironicky přirovnávala prodej léků k diskotéce plné světel a tanečků, kterou aktuální svět kamenných lékáren zákazníkům leckdy připomíná. Vymezila se ale hlavně osobním apelem svého zakladatele PharmDr. Vladimíra Finsterleho, který připomněl, že bere zdraví svých zákazníků vážně. V navazující kampani v celonárodní rozhlasové kampani se pak podívala na největší mýty ve světě zdraví a nabídla seriozní alternativy, které skutečně zdravotní problém řeší. Letos se do reklamy na celoplošných TV opět vrací a ironii nahrazuje poctivě míněným veřejným závazkem: Lékárna.cz garantuje radou lékárníka vaše zdraví.

V reklamních spotech ze stalikzované internetové lékárny se znovu objevuje PharmDr. Vladimír Finsterle, který Lékárna.cz před 22 lety založil a stále provozuje jako jediný vlastník. „Za obsah služby prezentované ve spotu tak osobně ručí, svým jménem i tváří, nebojí se ukázat veřejnosti, podepsat pod svou celoživotní práci. Vždycky totiž měl a má v popředí potřeby zákazníka, pro kterého je dostupný a transparentní. To dneska v byznysu není běžné,“ komentuje ideu spotů Robert Arient, šéf marketingu Lékárna.cz.

„Netoužil jsem být na plakátech, trvalo dlouho, než jsem svolil s tím, že budu součást reklamy s plným jménem a tváří. Ale na druhou stranu bylo pro mě důležité říct veřejně, že jsem před 22 lety Lékárna.cz jako lékárník založil a stále na ni jako lékárník aktivně dohlížím a chci, aby byla lékárnou v pravém slova smyslu. Možná lépe řečeno: v tom historickém slova smyslu, protože dnes už lékárny ztratily pořádný kus svého původního poslání. V historii se sem pacienti chodili poradit, věřili lékárníkům, že jim připraví lék na jejich neduhy. Dnes ale jsou lékárny bohužel jen obchody a kolem léčiv je ta velká marketingová diskotéka. Ale lékárníci nesmí ztrácet vážnost této profese, právě naopak: lékárenství může mít i nové role například v prevenci, identifikaci zdrvotních rizik a zajištění adherence pacientů ke správnému užívání léků apod., a to chci svou osobním účastí v reklamních spotech sdělit. A garantovat to, že v Lékárna.cz poskytujeme rady výhradně v zájmu pacienta, nikoli podle výše marže prodávaných léčivých přípravků. Za Garancí dobré rady stojí celý tým speciálně připravených lékárníků, kteří řeší s pacientem v soukromí a v klidu jeho problém v jeho prospěch, nikoli pro zvýšení zisku. A kdo Garanci dobré rady na Lékárna.cz vyzkouší, ten pochopí, že to nejen říkáme v té televizi, ale hlavně děláme,“ říká V. Finsterle.

Námět, grafické ztvárnění a produkce reklamních spotů: Peppermint Digital a Peppermint Production. Režie: Pavel Soukup.

Lékárna.cz patří do TOP3 českých lékáren, vznikla v roce 1999 a nabízí široký sortiment volně prodejných léčivých přípravků, zdravotnických prostředků, pomůcek, léčebné kosmetiky a všehom, co může mít dopad na zlepšení lidského zdraví.

  • Vše o Garanci dobré rady zde
  • TV spot najdete zde

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language