Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

V. Finsterle finalistou soutěže Manažer roku 2013

24.4.2014

Praha (24. dubna 2014) – Finalistou letošního ročníku prestižní přehlídky Manažer roku 2013 byl dnes vyhlášen Vladimír Finsterle, majitel společnosti Pears Health Cyber. Ocenění bylo symbolické tím, že ho získal za rok, kdy se po patnáctiletém fungování rozhodl k zásadnímu kroku: do čela své firmy, která byla vedená zpočátku jako rodinná, najal profesionálního manažera a rozdělil tak majitelskou a ředitelskou roli. Po tomto kroku pak následovaly zásadní změny v organizaci společnosti, profesionalizace leadership teamu a nové definice jádrového byznysu. Na těchto procesech se V. Finsterle stále podílí také v roli lídra pro strategický marketing.

Nově řízená společnost má nyní za sebou první rok nového modelu a první výsledky. „V posledním roce se podařilo rychle zavést moderní metody vedení a stejně tak nástroje pro řízení společnosti. Firemní kultura se díky zlepšování komunikace upevnila, akcelerovali jsme osobní odpovědnost i motivaci zaměstnanců. Za uplynulý rok jsme udělali hodně zásadních kroků: předefinovali strategické cíle a záměry společnosti, včetně mise a vize. Provedli reorganizaci na úrovni top managementu, včetně slučování divizí a povyšování talentů na vedoucí místa. Předefinovali se role a odpovědnosti v řízení financí a administrativy, PR a interní komunikace, HR. Byla zavedena oddělení Business Development, Operations a Strategic Marketing, stejně tak jsme centralizovali nákup, modernizovali logistiku, optimalizovali řízení zahraničních poboček apod. Otevřeli jsme nové kamenné lékárny, spustili nové webové stránky společnosti. V obchodních výsledcích za rok 2013 se to projevilo nárůstem obratu o 20% a výrazným zlepšením ziskovosti. Tento trend ještě výrazněji pokračuje v roce 2014,“ vypočítává Pavel Knorr, výkonný ředitel společnosti Pears Health Cyber, milníky uplynulého období.

Účast Vladimíra Finsterleho ve finále soutěže Manažer roku znamená nominaci příběhu významné podnikatelské osobnosti, která má osobní přínos na úspěšnosti a rozvoji firmy, strategické a invenční myšlení a především se vyznačuje se etikou a korektností jednání v podnikání.

V čele PHC jsou úspěšní manažeři

Dne úspěšných manažerů a firem na pražském Žofíně, kde proběhlo i vyhlášení výsledků prestižní soutěže manažerských osobností, se zúčastnil jak Vladimír Finsterle, tak Pavel Knorr. Oba již v minulost zaznamenali úspěchy v této soutěži každoročně vyhlašované Českou manažerskou asociací, Konfederací zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR a Svazem průmyslu a dopravy ČR.

  • Vladimír Finsterle byl jejím finalistou v roce 2006
  • Pavel Knorr se umístil v TOP10 Manažer roku za rok 2007 a v následujícím roce získal ocenění Vynikající manažer malé firmy, to vše za úspěchy při řízení pobočky LEGO Company v ČR a SR.

 

O společnosti Pears Health Cyber

Česká společnost Pears Health Cyber už téměř 15 let podniká v oblasti farmacie a zdravotnictví. Je aktivní v online byznysu, kamenných lékárnách, pacientských a edukačních programech. Věnuje se digitální komunikaci a marketingovým konzultacím pro farma firmy, distribuci lékárenských produktů s vysokou přidanou hodnotou. Z pohledu klientů operuje společnost po celé Evropě včetně Ruska, z hlediska dodavatelů včetně Austrálie.

Fotografie ke stažení najdete zde.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language