Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Slovensku nabízíme sortiment léků a kvalitní servis

1.4.2015

Chrudim, 1. dubna 2015 – Jednička mezi českými e-shopy v oblasti krásy a zdraví Lékárna.cz vstoupila letos v březnu na slovenský trh s volně prodejnými léčivými přípravky a i když sídlí v Čechách, nabízí slovenským zákazníkům doručování objednávek už do druhého dne. „Sázíme na servis – zákaznický i odborný, máme ho v Čechách léta prověřený a je to naše nejsilnější zbraň. Několik posledních měsíců jsme ladili největší bariéry expanze, tedy dopravu a rychlost dodání. Ale stejně jako v Čechách jsme i na Slovensko schopni doručovat objednávky do druhého dne. V obou zemích ale chceme laťku ještě zvýšit,“ konstatuje Karel Klodner, šéf Lékárna.cz. Ta sice na slovenském trhu působí už od roku 2006, teprve od loňska ale začala významně růst, když volně prodejné léčivé přípravky doplnily stávající nabídku kosmetiky, dětského sortimentu a dalších souvisejících produktů. Do online nabídky tak bylo doplněno asi 500 pacienty nejžádanějších volně prodejných léčiv. „Lékárna bez léků byla prostě handicap. I když se internet na Slovensku rozvíjí i v oblasti lékárenství poměrně dynamicky, lidé zde poměrně dlouho dávali přednost kusu řeči s lékárníkem,“ dodává K. Klodner. Pro slovenské zákazníky má proto Lékárna.cz zvláštní zákaznickou linku ve slovenském jazyce.

Na Slovensku Lékárně konkuruje např. Dr. Max či Pilulka.sk, Lékárna.cz však má ambici získávat zákazníky právě kvalitním servisem. Veškeré zásilky, tedy i ty putující na Slovensko, distribuuje ze svého logistického centra v Chrudimi. I přes tuto skutečnost zůstávají ceny pro slovenské zákazníky na úrovni lokální dopravy.

„Naší ambicí je získat do dvou let stejně dominantní postavení na slovenském trhu jaké má Lékárna.cz dlouhodobě v České republice, což se při současných prakticky dvojnásobných tržbách v porovnání s předchozím rokem zdaleka nejeví jako nereálné,“ konstatuje K. Klodner.

O Lékárna.cz
Lékárna.cz je lídrem internetového trhu v oblasti prodeje lékárenského volně prodejného sortimentu, její sortiment ale přesahuje tuto kategorii a stále se rozšiřuje zejména v segmentu zdraví a krása. Má 13 let zkušeností v oboru, špičkové logistické zázemí a koncovým zákazníkům poskytuje komfortní a spolehlivé služby. Obrat Lékárna.cz trvale roste, v loňském roce činil téměř 360 milionů korun a letos cílí díky vylepšování služeb k obratu kolem půl miliardy korun. Provozovatelem Lékárna.cz je společnost Pears Health Cyber, která v oblasti farmacie a zdravotnictví podniká letos už 16. rokem. Provozuje také dvě kamenné lékárny Harmonia. K dalším aktivitám společnosti patří konzultační služby v oblasti digitálního marketingu a edukační aktivity pro odbornou veřejnost i pacienty.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language