Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Síť lékáren Harmonia nyní řídí PharmDr. Pavel Škvor

10.1.2014

Praha (10. ledna 2014) – Novým ředitelem sítě lékáren Harmonia, které patří do obchodní skupiny Pears Health Cyber, je PharmDr. Pavel Škvor. Vystřídal na této pozici Martina Panznera, který od téhož data převzal řízení operací společnosti v Čechách i na Slovensku v oblasti distribuce a centrálního nákupu.

PharmDr. Pavel Škvor vystudoval Farmaceutickou fakultu v Hradci Králové a ve společnosti Pears Health Cyber od roku 2012 úspěšně řídil lékárnu v Trutnově a zároveň působil jako Operations Manager sítě. Má atestaci I. a II. stupně z lékárenství, z farmaceutické technologie a dlouholeté zkušenosti z vedení lékáren různého typu. Martin Panzner svým vedením sítě lékáren významně přispěl k tomu, že dnes patří k silným a nejrychleji rostoucím sítím.

„Změna na uvedených pozicích je dalším krokem v posilování manažerského týmu společnosti Pears Health Cyber, která se etabluje jako významná horizontálně integrovaná skupina společností s klíčovým zaměřením na komunikace a distribuce ve zdravotnictví. Jejím cílem pro rok 2014 je další růst obratu o 25 %, a to mj. i přes otevření dalších pěti lékáren Harmonia,“  říká Pavel Knorr, výkonný ředitel společnosti.

Společnost Pears Health Cyber otevřela první lékárnu v červnu 2011 ve Svitavách, v únoru 2012 pak další v Berouně. Pod názvem Harmonia vstoupila síť na trh v září 2012, aktuálně je otevřeno devět lékáren (Beroun, Chrudim, Krnov, Prostějov, Přerov, Svitavy, Trutnov, Vyškov, Žďár nad Sázavou) a v letošním roce plánuje otevření  dalších v Praze, Brně, Hranicích na Moravě a jiných městech. Tím se rozšíří i počet odběrních míst pro zákazníky největší internetové Lékárna.cz, která patří do stejné obchodní skupiny Pears Health Cyber. Lékárny jsou většinou součástí nově rekonstruovaných obchodních center Albert.

Lékárny Harmonia také získaly akreditaci Ministerstva zdravotnictví ČR pro vzdělávání odborníků ve specializačním oboru Veřejné lékárenství.

Pears Health Cyber – silná nákupní aliance v Čechách a na Slovensku

Lékárny Harmonia jsou součástí obchodní skupiny Pears Health Cyber s českým vlastníkem. Společnost už téměř 15 let podniká v oblasti farmacie a zdravotnictví. Provozuje také první a největší internetovou lékárnu ve střední Evropě www.lekarna.cz (na Slovensku www.mojalekaren.sk). Tím se stala jednou z nejsilnějších nákupních aliancí v oblasti léků a léčivých přípravků v České republice a na Slovensku. K dalším aktivitám společnosti patří konzultační služby v oblasti digitálního marketingu, také edukační aktivity pro odbornou veřejnost i pacienty.

pavel_skvor PharmDr. Pavel Škvor

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language