Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Sedmá cena od zákazníků pro Lékárna.cz

18.3.2019

Praha, 18. března 2019 – Lékárna.cz se umístila v první TROJCE úspěšných českých e-shopů. V 10. ročníku soutěže ShopRoku 2018 (vyhlašuje Heureka) získala bronzovou Cenu kvality v kategorii Zdraví. Protože o vítězích rozhodují kromě odborné poroty také reální zákazníci, děkujeme za důvěru a hlasy pro první českou internetovou lékárnu Lékárna.cz.

„Je to pěkný dárek k našim letošním narozeninám,“ doplnil Karel Klodner, výkonný ředitel Lékárna.cz. „Jsme na trhu už 20 let a služby pro zákazníky vytrvale vylepšujeme.  Přejeme si totiž, aby je jejich zdraví bavilo stejně jako nás to jejich. A zdá se, že jdeme správným směrem k jejich spokojenosti, protože v soutěži ShopRoku nám dávají důvěru jako jediným už sedmý rok za sebou,“dodává.

ShopRoku je cena zákazníků, kteří hodnotí své zkušenosti s nákupem v e-shopech za uplynulý rok. Hodnotí se na základě kritérií z dotazníků spokojenosti, důležité je procento doporučujících zákazníků, dodací doba, komunikace obchodu, přehlednost webových stránek, počet hodnocení. Lékárna.cz byla poprvé oceněna v roce 2012 a od té doby je každoročně v první trojce finalistů, za rok 2017 byla dokonce vítězem a získala hlavní Cenu kvality v kategorii Zdraví.

Pro rok 2018 bylo vyhlášeno 13 kategorií a 44 podkategorií. Do Ceny kvality jsou zapojeny všechny e-shopy, které využívají službu Ověřeno zákazníky a zároveň jsou držiteli certifikátu této služby.

O Lékárna.cz

Lékárna.cz se sídlem v Chrudimi je lídrem internetového trhu v oblasti prodeje lékárenského volně prodejného sortimentu, její sortiment ale přesahuje tuto kategorii a stále se rozšiřuje. Má 20 let zkušeností v oboru, špičkové logistické zázemí a koncovým zákazníkům poskytuje komfortní a spolehlivé služby. Provozovatelem Lékárna.cz je společnost Pears Health Cyber, která dále poskytuje konzultační služby v oblasti digitálního marketingu a edukační aktivity pro odbornou veřejnost i pacienty.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language