Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Reorganizace společnosti PEARS HEALTH CYBER od 1.1.2022

1.1.2022

Společnost PEARS HEALTH CYBER s.r.o., se počínaje 1.1.2022 rozštěpila do několika nástupnických organizací, a to z důvodu zefektivnění řízení, transparentnosti jednotlivých divizí a rozšíření podnikání na území Evropské unie. Jediným 100% společníkem a jednatelem všech společností zůstává PharmDr. Vladimír Finsterle.

  • První lékárnu na českém internetu Lékárna.cz bude nadále provozovat společnost PEARS HEALTH CYBER, s.r.o.
  • Služby a komunikační aktivity mezi zdravotnickými profesionály, pacienty, farmaceutickými společnostmi včetně vývoje mobilních aplikací pro lékaře a pacienty, tvorby vzdělávacích programů apod. byly vyčleněny do nástupnické společnosti PEARS HEALTH CYBER EUROPE, s.r.o.
  • THERMEENO, s.r.o., bude pokračovat ve vývoji a výrobě kontinuálního snímače tělesné teploty a jeho spuštění v USA a na dalších trzích v Americe.

Společnost bude i po rozštěpení pokračovat ve svých aktivitách a smluvních vztazích, reorganizace se nedotkla existujících pracovněprávních vztahů. Projekt odštěpení je řádně zveřejněn v obchodním věstníku a v obchodním rejstříku České republiky, který je všem přístupný prostřednictvím internetových stránek www.justice.cz.

Společnost Pears Health Cyber má 116 zaměstnanců (z toho je 86 % žen), sídlí v Praze a v Chrudimi.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language