Reference

Spolupracujeme s desítkami obchodních partnerů a dodavateli služeb, připravili jsme mnoho akcí pro různé odborné společnosti a projektů pro farmaceutické firmy, myslíme na spokojenost zákazníků a návštěvníků našich webových stránek. Co o nás říkají?

Osobnosti české medicíny o Pears Health Cyber

partner5Prof. Štěpán Svačina, přednosta III. Interní kliniky – kliniky endokrinologie a metabolismu VFN v Praze:

EUNI DIA SPECIAL je nejrychlejší cesta, jak dostat zahraniční odborné novinky ze zahraničí k českým diabetologům, kteří v běžném provozu nevěnují cizojazyčným publikacím tolik pozornost. Portál jim je přinese v češtině takřka obratem. Kladně hodnotím i zájem o záznamy přednášek, videorozhovory s osobnostmi diabetologie, stejně jako prostor věnovaný tématům, které sice přímo nesouvisejí s léčebnou praxí, ale diabetologie se dotýkají. Úroveň vzdělávání na portálu roste a na konci pátého roku se blíží úrovni odborných zahraničních projektů.

WHO o spolupráci na významných akcích

partner5MUDr. Alena Šteflová, PhD., ředitelka kanceláře WHO v ČR:

Kancelář WHO měla možnost opakovaně spolupracovat se společností Pears Health Cyber. PHC uplatnila zejména dobrou znalost a orientaci v parlamentním prostředí. Přesto se díky této spolupráci daří zorganizovat mediálně i odborně úspěšné akce.

Společnost Pears Health Cyber přispěla k velmi hodnotnému setkání s vysokou účastí odborníků, diplomatů a politiků. Kancelář WHO v ČR považuje tuto akci za svoji nejvýznamnější aktivitu pořádanou touto kanceláří v průběhu její existence v ČR a rovněž ji bude takto v mezinárodním kontextu prezentovat.

Farmaceutické firmy o našich digitálních projektech

Veeva partner

  • Divize inPharma je partnerem významné společnosti dodávající  CLM a CRM řešení největším farmaceutickým společnostem.
  • inPharma uspěla v rámci 3kolového výběrového řízení  pro lokalizace, úpravy a tvorbu prezentací  v systému Veeva  ve společnosti Novartis ČR.

Brand Manager Novartis:

Velice Vám děkuji za vynikající spolupráci – musím uznat, že na mne firma PHC udělala velký dojem.

Urozpravodaj.cz:

uro

  • Pravidelný odborný newsletter pro urology v ČR
  • 6 let, 40 vydání, dlouhodobá čtenost 45 – 60% cílové skupiny
  • Redakce a správa dalších 6 titulů v Evropě
  • Pět evropských franšízových partnerů operujících v 8 zemích: Německo, Polsko, Rusko, Rakousko, Švýcarsko, Bulharsko, Chorvatsko, Bosna a Hercegovina
  • Lokalizace a úpravy prezentací v systému Veeva, Agnitio v Belgii a regionu Nordic
Urozpravodaj.cz

 

Inga Strehlow, Managing Director, Pears Media, Germany:

Pears Media has cooperated with PHC in Czech Republic for almost five years now. Whenever we have a question or need help for solving a problem, PHC gives us competent and fast answers. Most of all we value the timely delivery of all projects, which helps us keeping timelines with our clients. Looking forward to continuing a successful and amiable cooperation!

Odborné společnosti o spolupráci ve vzdělávání

partner5Doc. MUDr. Svatopluk Býma, CSc., předseda Společnosti všeobecného lékařství ČLS JEP:

Společnost všeobecného lékařství České lékařské společnosti J.E. Purkyně spolupracuje s Pears Health Cyber  již dlouhodobě. Ceníme si  velké šíře vzdělávacích témat, která jsou k dispozici na dobře fungující e-learningové platformě. I to byl důvod, proč jsme se  rozhodli Pears Health Cyber  využít také jako providera elektronických specializačních kurzů SVL.

Dodavatelé služeb o Lékárna.cz

partner1Tomáš Dejmek, obchodní zástupce a vedoucí regionálního depa firmy InTime Spedice, spol. s r.o., v Hradci Králové:

Firma Pears Health Cyber, s.r.o., je náš dlouhodobý partner ve využívání logistických služeb, zejména v doručování zásilek koncovým zákazníkům. Tým pracovníků společnosti Pears Health Cyber, s.r.o., je velice přátelský, komunikativní a vstřícný. Příkladnou vizitkou firmy je vzorná platební morálka a dodržování dohodnutých pravidel. Velice si ceníme dosavadní spolupráce a věříme v její další bezproblémové pokračování.

Peter Sviežený, jednatel a majitel společnosti smart AD, s.r.o.:

Lékárna.cz je náš dlouholetý a stabilní obchodní partner. Spolupráce fungující k naší spokojenosti je od počátku založená na seriózním přístupu, oboustranné důvěře a proaktivním jednání s cílem rychle a efektivně realizovat projekty. Přístup i komunikace jsou na výborné úrovni prokazující profesionalitu zaměstnanců společnosti. Celkově naplňuje spolupráce s Lékárna.cz naše očekávání. Naším cílem je s tímto významným a spolehlivým partnerem dále rozvíjet a rozšiřovat přínosnou spolupráci.

Ing. Bohumila Kadidlová, Česká pošta, a.s., obchodní ředitel regionu Východní Čechy:

Společnost Pears Health Cyber, s.r.o., je náš dlouholetý partner v oblasti využívání poštovních služeb, zejména expresních balíkových zásilek. Tým společnosti je komunikativní, vstřícný. Aktivně vítají novinky v oblasti elektronických služeb, rozšíření služeb v balíkovém portfoliu. Prioritou firmy je vzorná platební morálka. Vážíme si spolupráce a pevně věříme v rozšíření nastavené spolupráce i v dalším období.

Dodavatelé produktů o našich lékárnách

partner1VIRDE, spol. s r.o.:

Společnost Pears Health Cyber, s.r.o., je naším dlouholetým spolehlivým partnerem. Pevně věříme, že naše aktivity se budou i nadále rozvíjet a společnými silami přispějeme ke spokojenosti zákazníků.

partner2Nef de Santé, a.s., Praha:

Se společností Pears Health Cyber, s.r.o., spolupracujeme již od roku 2009 a je to náš dlouholetý spolehlivý partner. 

Jiří Kašpárek, holdingový marketingový ředitel Simply You Pharmaceuticals, a.s.

S týmem první internetové lékárny Lékárna.cz spolupracujeme dlouhodobě a bezproblémově. Mohu potvrdit, že Lékárna.cz je velmi seriózním a spolehlivým obchodním partnerem. Vzájemná jednání probíhají rychle a efektivně, veškeré společné projekty se daří realizovat dle dohod, ke vzájemné spokojenosti a v daných termínech. Přístup zaměstnanců společnosti považuji za korektní a profesionální.  této vzájemně přínosné spolupráci hodláme jednoznačně i nadále pokračovat.

Zákazníci o spokojenosti s nákupy

partner1Vážení, chtěla bych vyjádřit spojenost s internetovým obchodem Lekarna.cz. Mile mě vaše služby potěšily.
Chci Vám poděkovat za rychlost doručení mojí objednávky.

Před časem jsem u Vás nakoupil a omylem jsem objednal něco, co nebylo třeba. Požádal jsem Vás o řešení a Vy jste vyšli velmi rychle vstříc. Dovolte mi, abych Vám vyjádřil kompliment. Jsem rád, že u nás existují firmy s perfektními službami a jistě u Vás zase nakoupím.

partner2Děkuji, že jste si našli čas poradit mi se zdravotním problémem a vybrali mi vhodné přípravky. Neměla jsem pocit, že zdržuju nebo obtěžuju.

Chodím k vám ráda, protože se vždycky zajímáte, jak jsem spokojená. A poradíte s kosmetikou i léky.

U vás si můžu v klidu vybrat všechno, co potřebuji.

Pacienti o informacích portálu Ordinace.cz

partner3Díky článku o tom, jak se pozná mrtvice, jsem zřejmě uchránila svého manžela před daleko rozsáhlejšími následky. Momentálně se zotavuje a jsme Vám vděčni oba. Děkujeme!

Jsem rád, že u Vás najdu vždy seriózní a pravdivé informace, fakta. Už si nemusím dál ověřovat to, co u Vás najdu, takže mi to ušetří spoustu času.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language