PR Elév

Baví tě public relations a chtěl/a bys ho dělat pro českou společnost, která je více než 20 let na trhu? Potom máš právě teď jedinečnou šanci. Do našeho týmu hledáme někoho na brigádu či externí spolupráci, kdo se nebojí zodpovědnosti a dokáže si zorganizovat práci. Někoho, pro koho není výsledkem práce jen publikovaný článek, ale chce naší společnosti opravdu pomoct. Pokud je pro tebe PR víc než jen rozesílání tiskových zpráv a zajímá tě oblast péče o zdraví v regionu celé Evropy, mobilní aplikace pro zdraví a sociální sítě, dej nám o sobě vědět. Máme pro tebe místo.

Potřebujeme:

Máme ale ještě pár požadavků. Budeš mít na starost i komunikaci na sociálních sítích, takže bys o nich měl/a něco vědět. Dále je pro nás důležité, abys měl/a ochotnou učit se komunikaci s médii, připravovat pro ně podklady a zpracovávat témata, s alespoň minimální redakční praxí nebo mediální zkušeností, a znalostí základních redakčních žánrů, zájmem o svět moderní komunikace. Také si musíš umět popovídat a psát v angličtině.

Nabízíme:

A co ti za tvé schopnosti nabídneme? Práci, co tě bude bavit, prostor pro kreativní nápady, které opravdu budeš moct uskutečnit – tedy pokud budou dávat smysl a budou přínosem. Užiješ si nejnovějších technologií.

Ideální brigáda či externí spolupráce pro studenty VŠ. Nyní by se jednalo o práci v rozsahu zhruba jednoho pracovního dne v týdnu, následně pokud budeme oboustranně spokojeni je možné se dohodnout na pracovním poměru.

Nástup možný ihned

Pracovní místo Homeoffice+kancelář Praha 8 (po dohodě)

V případě zájmu zašlete Váš životopis na email Mgr. Jany Polákové, zamestnani@pearshealthcyber.com

 

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language