Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Pojďte s námi do betléma, láká Lékárna.cz

9.11.2017

V internetové Lékárně.cz vypukly Vánoce. Nová kampaň zve zákazníky do betléma, kde mohou denně vyhrát nákup zdarma a další dárky.

„Stejně jako jinde v maloobchodní branži i v lékárně je předvánoční období klíčovým zdrojem tržeb. Proto se snažíme zákazníky motivovat k nákupům – a jako všechno, co děláme, snažíme se, aby je to i bavilo,“ říká Karel Klodner, výkonný ředitel Lékárny.cz.

Na speciální stránce www.lekarna.cz/vanoce na zákazníky čekají pan Josef, paní Maruška, pan Sněhulák a další „betlémští sympaťáci“. Zákazníci se po kliknutí na vybranou postavičku okamžitě dozví svoji výhru – kromě možnosti získat každý den poukaz na nákup v hodnotě 1500 korun na zákazníky čekají i další dárky, doprava zdarma i speciální bonus v podobě zlatého prasátka. Šanci na dvě výhry získává každý, kdo kampaň sdílí na Facebooku.

„O tom, kdy se v betlému objeví schované zlaté prasátko, se zákazníci a fanoušci dozvědí ze sociálních sítí nebo z newsletteru. Poprvé si ho budou moci zkusit najít už v neděli 12. listopadu mezi 20. a 21. hodinou,“ říká Zuzana Šenoltová, brand marketing manažerka, a dodává: „Jsme zvědaví, jak je bude hledání prasátka bavit. Nic podobného jsme v minulosti ještě nezkoušeli.“ S nalezením prasátka je spojená sleva 100 Kč na nákup a dárek – papírová vystřihovánka zlatého prasátka. Lidé si tak můžou schovávání a hledání prasátka vyzkoušet i doma.

Na vánoční stránce zákazníci najdou i tipy na dárky rozdělené podle cílových skupin – pro ženy, pro muže, pro děti, pro starší a pro mazlíčky.

Celá kampaň je dílem interního týmu Lékárna.cz. Kromě sociálních sítí a newsletteru ji e-shop podpoří také internetovou inzercí.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language