Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Plánování kongresů i vzdělávání do kapsy

21.8.2016

Praha, 21. srpna 2016 – Protože nás inovace baví, vymysleli jsme pro lékaře užitečného pomocníka, který umí zjednodušit nejen plánování odborných akcí, ale připomene třeba nový kurz nebo seminář. V čem konkrétně tato aplikace usnadní a zjednoduší život svým uživatelům?

Nová mobilní aplikace EUNI KALENDÁŘ nabízí především jednoduché vyhledávání odborných akcí podle jednotlivých specializací nebo místa konání, umožňuje nejen výběr a označení oblíbených akcí, ale také jejich sdílení. Výhodou je možnost přímé registrace na odborné kongresy a semináře či upozorňování na nové akce i vzdělávací e-kurzy. A to vše pohodlně online v jediné mobilní aplikaci EUNI KALENDÁŘ.

Připomeňme, že EUNI.cz je elektronická univerzita nebo-li e-learningový projekt který již více než 10 let nabízí odborně garantované celoživotní vzdělávání pro lékaře, farmaceuty, zdravotní sestry, farmaceutické asistenty a další nelékařské zdravotnické profese.  V současné době je registrováno na EUNI přes 34 tisíc uživatelů. Nabídka e-learningových kurzů je neustále rozšiřována či aktualizována a tvoří tak kompendium poznatků pro celoživotní vzdělávání lékařů v rámci jednotlivých oborů.

Řada kurzů EUNI.cz je po úspěšném absolvování testu ohodnocena bodovými kredity kontinuálního vzdělávání ve zdravotnictví. První akreditace odborných kurzů EUNI  získala od České lékařské komory již v roce 2007.

Co mobilní aplikace EUNI KALENDÁŘ svým uživatelům přináší?

  • vyhledávání kongresů, výběr oblíbených akcí a jejich sdílení
  • pohodlnou online registraci na kongresy
  • pravidelně aktualizovaný kalendář odborných akcí
  • informace o novinkách na EUNI
  • dostupná zdarma pro iOS a Android

Věříme, že tato aplikace si najde své příznivce, pro které se stane užitečným pomocníkem nejen při plánování odborných akcí, ale také při kontinuálním vzdělávání prostřednictvím studia kurzů EUNI.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language