Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

PHC: Udělali jsme před Vánocemi dobrý skutek

19.12.2013

Svoboda n. Úpou (19. prosince 2013) – Nečekaný vánoční dárek dostala jedna z rodin ve Svobodě nad Úpou, které červnová povodeň vážně poškodila dům. Společnost Pears Health Cyber jí předala finanční dar ve výši 35 263 Kč – výtěžek sbírky, kterou uspořádala. S vytipováním rodiny, která utrpěla povodněmi a peníze bude potřebovat, pomohl starosta obce Jiří Špetla a pracovníci Městského úřadu ve Svobodě nad Úpou. Předání daru se uskutečnilo na radnici a nechyběly ani slzy. „Upřímně děkujeme za vaši pomoc, je to pro nás velký dar. Pořád nemůžu pochopit, že se něco takového stalo. Žiju tady celý život a nikdy jsem takovou vodu nezažil. Sice jsme s pomocí rodiny už opravili dům, ale stále ho musíme vysušovat, voda je tam pořád,“ shrnul zástupce obdarované rodiny.

„Rodina patřila k nejpostiženějším povodní, jsem ráda, že už se dostali z nejhoršího. Ostatně i ve Svobodě nad Úpou se se škodami vyrovnáváme, i když stále ještě na Maršovské a Novém světě, kde voda shrábla komunikace, zbývá hodně práce,“ říká Ivana Balcarová z radnice.

„Provozujeme lékárnu Harmonia v nedalekém Trutnově, a tak jsme směřovali pomoc sem, kde povodně vlastně začaly. Sbírali jsme mezi sebou a přispěli i zákazníci našich lékáren, ať už kamenných, nebo té internetové www.lekarna.cz. Děkuji všem, kdo přispěli byť jedinou korunou a přeji obdarovaným hezké a radostné Vánoce. Bylo nám potěšením k nim přispět,“ komentoval dar výkonný ředitel společnosti Pavel Knorr.

„Sbírku spontánně iniciovali sami zaměstnanci firmy s cílem věnovat před vánoci dar někomu, jehož Vánoce by vůbec nemusely být šťastné a veselé. Jsem rád, že se z nápadu po několika měsících stal konkrétní vánoční dar. Dobré skutky nic nestojí, jsou hlavně o tom chtít pomoci a udělat to,“ říká majitel společnosti Pears Health Cyber Vladimír Finsterle.

Společnost Pears Health Cyber je aktivním filantropem od roku 2008, kdy začala podporovat pacienty se vzácnou nemocí motýlích křídel (EB) a prostřednictvím organizace DebRA ČR věnovala na zlepšení kvality jejich života už 945 tisíc korun. Kromě toho získává i firemní dobrovolníky a nabízí vlastní know how a kontakty.

O společnosti Pears Health Cyber

Česká společnost Pears Health Cyber už téměř 15 let podniká v oblasti farmacie a zdravotnictví. Kromě e-shopu www.lekarna.cz s volně prodejnými léčivými přípravky a doplňky stravy provozuje také síť lékáren Harmonia. Lékárna.cz je největší internetovou lékárnou ve střední Evropě, jednička online lékárenství v ČR. K dalším aktivitám společnosti patří konzultační služby v oblasti digitálního marketingu komunikace, také edukační aktivity pro odbornou veřejnost i pacienty. Spektrum aktivit činí z Pears Health Cyber vertikálně integrovanou skupinu, která své aktivity rozvíjí v duchu vize Chceme, aby každý, kdo pečuje o zdraví své i těch druhých, měl pro svá rozhodnutí dostatek znalostí a možností volby. Více informací o našich aktivitách a lidech najdete na www.pearshealthcyber.cz.

sbirka_2

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language