Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

PHC umí dělat své klienty šťastnými

20.3.2016

Praha, 20. březen 2016 – Mezinárodní den štěstí (20. březen), který vyhlásila Organizace spojených národů v roce 2012, má společné datum narození s myšlenkou měřit štěstí klientů a zákazníků ve společnosti Pears Health Cyber.

Cílem svátku je připomenout, že štěstí je cílem každého člověka a je nutné zároveň hledat rovnováhu mezi hospodářským růstem a jeho dopady na společnost a životní prostředí. Cílem indexu pak zjistit spokojenost uživatelů služeb společnosti, reagovat na jejich připomínky a služby vylepšovat.

„Několik let o sobě říkáme, že chceme naše zákazníky a klienty dělat šťastnými, a před dvěma roky jsme to dokonce začali měřit. Použili jsme metodu Net Promoter Score (NPS) a upravili ji na náš vlastní Index štěstí. Pracuje s ním hlavně první internetová lékárna.cz a divize zabývající se digitálním marketingem. Ptají se těch, kdo užívají jejich služby, zda by je doporučili svým přátelům. Protože přátelům přece doporučujeme jen to nejlepší,“ říká Vladimír Finsterle, CEO společnosti.

Divize inPharma začala měřit Index štěstí v září 2014, zapojilo se do něj dosud 28 projektů. Průměrná hodnota NTS je 55. Nejúspěšnější byly projekty Hematospravodaj.sk, e-depresia.sk, dia.euni.sk, dia.euni.ru a EUNI kurz Etický kodex sestry. Lékárna.cz měří Index štěstí u každého zákazníka poté, co obdrží objednávku (otázka zní: Doporučil/a byste nákup na LCZ?). Pak pravidelně prochází komentáře a reaguje na ně úpravou procesů. „Je to zdroj pro odhalení chyb tam, kde bychom je nikdy nenašli – například že zákazník nepochopil  určité akcem. Letos bychom rádi spustili Index štěstí u zákazníků, kteří využili služeb našeho zákaznického centra či lékárnické poradny,“ říká Milan Duda z marketingu Lékárna.cz.

 

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language