Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Personální změna ve společnosti Pears Health Cyber

30.5.2013

Praha, 30. května 2013 – Generálním ředitelem skupiny Pears Health Cyber byl k 1. červnu 2013 jmenován Pavel Knorr, dosavadní poradce pro strategický rozvoj.

PHC je dynamicky rostoucí společností působící v mnoha oborech zdravotnictví a farmacie v Česku, na Slovensku a dalších zemích. Pears Health Cyber provozuje největší on-line shop www.lekarna.cz, síť kamenných lékáren Harmonia, portál o zdraví www.ordinace.cz, který patří mezi top 3 portály v České republice ve své kategorii. Její divize inPharma a Edukace díky svým marketingovým a edukačním programům patří mezi klíčové inovátory komunikace ve zdravotnictví.

Pavel Knorr (42) pracoval dříve mj. jako Country Manager společnosti LEGO Company pro ČR a SR (2001-08). Za své úspěchy při vedení pobočky byl v letech 2006 a 2007 nominován ČMA mezi finalisty soutěže Manažer roku, v r. 2008 pak v jejím rámci získal ocenění Vynikající manažer roku a Top 10 Manažer roku. V uplynulých pěti letech působil jako strategický konzultant a interim manažer. V těchto rolích se jako člen nejvyšších vedení podílel např. na postakvizičním rozvoji a.s. Chance či reorganizaci a prodeji a.s. Bontonfilm. Vystudoval obchodní fakultu VŠE v Praze, později získal titul MBA na Kellstadt Graduate School of Business v Chicagu.

Hlavním posláním Pavla Knorra v roli GŘ bude zvyšování efektivity stávajících operací, podpora synergií mezi divizemi skupiny a vytváření prostředí pro další dynamický rozvoj obchodních příležitostí.

Jmenováním Pavla Knorra na pozici GŘ dochází k dalšímu výraznému rozšíření manažerského týmu PHC. Zakladatel a majitel skupiny PHC Vladimír Finsterle, který funkci GŘ od vzniku firmy v roce 1999 dosud zároveň vykonával a stojí tak za dosavadním úspěšným rozvojem společnosti, se bude nadále věnovat akviziční a alianční či realizaci zahraniční expanze, rozvoji alternativních modelů a inovacím komunikace ve zdravotnictví.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language