Leadership Team

Leadership Team společnosti tvoří odborníci s dlouholetými  zkušenostmi. V souvislosti s úspěšným rozvojem společnosti došlo v červnu 2013 k oddělení majitelské a ředitelské role. Od 1. září 2014 ale společnost opět řídí její majitel.

 

PharmDr. Vladimír Finsterle, MBA

Majitel, zakladatel společnosti, CEO

vladimir.finsterle@pearshealthcyber.com

Absolvoval jsem Farmaceutickou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové a kariéru jsem začal v roce 1989 na imunologii v pražském IKEM. Poté jsem dostal příležitost vybudovat tehdy ještě československé zastoupení farmaceutické firmy CILAG. A v roce 1999 jsem založil společnost Pears Health Cyber. Jak je vidět, vždycky jsem začínal od píky, a to mne provází dodnes. Není to negativum, ale naopak hybná síla. Stále mne totiž vede touha poznávat nové věci, osahávat je, zjišťovat jak fungují, dávat jim nový směr nebo měnit jejich obsah. Tato ambice mne stále nutí učit se, poznávat nové lidi, naslouchat jim. A pak přijít na trh s něčím, co je jiné, co tu ještě nebylo. Dobrá myšlenka se vždycky prosadí, najde si své fanoušky i kupce. Jen si to žádá víru ve vlastní schopnosti a vytrvalost. Touha „dokázat to“ je motorem mého života.

Společnost Pears Health Cyber jsem založil v roce 1999, od samého začátku jsme s týmem budovali její jednotlivé divize a vytvářeli produkty, které na trhu v době jejich vzniku nebyly. Ať už první internetovou lékárnu, digitální marketing pro farmaceutické firmy nebo edukační aktivity. Dnes jsme moderní rostoucí společností zaměřenou na to, abychom udávali trendy v oblasti komunikace ve zdravotnictví. To nás nutí být inovativní a přicházet se stále novými nápady. I to je důvod, proč pro svou firmu stále vyhledávám talentované lidi s nápady.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language