Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Pavel Škvor po akvizici Harmonií míří do Lékárna.cz

1.11.2014

Praha (1. listopadu 2014) – Akvizicí lékáren Harmonia zanikla k dnešnímu dni pozice lídra této divize. Pavel Škvor ale zůstává ve společnosti Pears Health Cyber, ode dneška je jeho pozice Chief Pharmacist and Pharmaceutical Development v divizi Lékárna. Svou vysokou odbornost z oblasti lékárenství nyní společnost využije ve speciálních projektech a v posilování kontaktů s regulátory, bude také jako kvalifikovaná osoba bdít nad dodržováním zákona o léčivech a rozvíjet akvizice odběrných míst Lékárna.cz.

Karel Klodner, lídr divize Lékárna: „Pavel má nyní za úkol zajišťovat odborný kontakt s regulátory na podporu všech našich aktivit bez ohledu na divizi, tedy hlavně se SÚKL v ČR a ŠÚKL na Slovensku. Využijeme i jeho odborné zkušenosti, proto se bude nyní starat také o farmakovigilanci, registrační a notifikační procesy, tedy případnou registraci léků v oblasti kosmetiky a zdravotních prostředků. A aby toho nebylo málo, bude vést speciální strategické projekty.“

Pavel Škvor o své nové roli: „Je to výzva k posunu do dalších oblastí farmacie a zdravotnictví. Těším se na průzkum nových oblastí, v nichž budu mít možnost využít stávající 19letou lékárenskou praxi.“

Přejeme Pavlovi v jeho novém týmu spokojenost a aby svou neutuchající energií posunoval k realizaci nové příležitosti naší společnosti!

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language