Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Nová lékárna Harmonia v Přerově

22.2.2013

Přerov, 22. února 2013 – Síť lékáren Harmonia otvírá dnes v Přerově novou lékárnu. Provozuje ji 100% česká společnost Pears Health Cyber, s.r.o. Lékárna je součástí hypermarketu Albert a nabídne obyvatelům města 12hodinovou otvírací dobu každý den v týdnu, tedy od 8:00 do 20:00 hodin včetně sobot a nedělí. „Právě proto zde vítáme novou lékárnu s radostí, občané už nebudou muset jezdit o víkendech pro léky až do Olomouce,“ zdůraznil náměstek primátora statutárního města Přerov Dušan Hluzín.

Přerovská lékárna je osmou v síti (Beroun, Krnov, Prostějov, Svitavy, Trutnov, Vyškov, Žďár nad Sázavou), do konce roku 2013 společnost plánuje další čtyři (Česká Lípa, Chrudim, Hranice na Moravě a Jindřichův Hradec). Lékárny jsou součástí hypermarketů Albert.

„Harmonia jsou lékárny nového typu, které ocení hlavně ženy. Právě ty se totiž starají o zdraví své a svého okolí. Lékárny Harmonia věrny svému názvu nabídnou nejen tradiční lékárenský sortiment, ale i další produkty a poradenství určené pro pěstování krásy i duševní pohody. Lékárny Harmonia přicházejí na trh s filozofií Odpočiňte si při nákupech, tomu přizpůsobují vybavení, sortiment i odbornost a přístup svého personálu. Ve spojení se službami naší internetové lékárny pak mohou zákazníci využívat i moderní způsoby nákupu,“ říká o projektu PharmDr. Vladimír Finsterle, ředitel sítě lékáren a majitel společnosti Pears Health Cyber, s.r.o. Společnost totiž provozuje také první a největší internetovou lékárnu Lekarna.cz a právě spojení s lékárnou Harmonia může přinést zákazníkům značnou úsporu času – zákazník si vybere zboží v klidu svého domova na www.lekarna.cz a se zákaznickým centrem si dohodne podrobnosti k odběru svého nákupu. Tím získává jistotu, že potřebný lék nebo jiné vybrané přípravky bude mít připraveny k vyzvednutí v lékárně v čase, který mu vyhovuje, a to samozřejmě bez cenového navýšení.

V lékárnách Harmonia nakoupí zákazníci široký sortiment léků na recept i volně prodejných přípravků včetně potravinových doplňků, přípravky alternativní medicíny, léčebnou a dekorativní kosmetiku, pomůcky aj. Lékárny nabídnou svým zákazníkům věrnostní slevové karty a 30korunový bonus na recept hrazený z veřejného zdravotního pojištění. „Jsme vybaveni také pro výdej léků na eRecept,“ dodává PharmDr. V. Finsterle. Takto je vybavena pouze každá pátá lékárna v ČR.

Právě osobním kontaktem se zákazníky se chce síť lékáren Harmonia odlišovat od konkurence. Lékárny jsou samoobslužné a lékárníci zde nestojí za pultem, nýbrž jsou průvodci pacientů a poskytují jim odborné poradenství při výběru.

Zákazníci přerovské lékárny mohou podpořit také charitativní projekt 12plus12 společnosti DebRA ČR, a to koupí diáře s uměleckými fotografiemi. Před objektiv renomované fotografky Lucie Robinson se postavilo 12 osobností, například modelka a herečka Pavlína Němcová, Aňa Geislerová, Jiří Bartoška, Karel Schwarzenberg, Hana Hegerová, Tomáš Klus. Výtěžek tohoto projektu jde určen an podporu pacientů s tzv. nemocí motýlích křídel.

O společnosti Pears Health Cyber, s.r.o.
Společnost Pears Health Cyber, s.r.o., má v současné době 145 zaměstnanců a vznikla v roce 1999, kdy také spustila první a dnes největší lékárnu na internetu Lekarna.cz. Kromě toho se zabývá vzděláváním odborníků a provozuje portál o zdraví určený laické veřejnosti Ordinace.cz.
Od svého vzniku se společnost věnuje charitě a podporuje pacienty s nevyléčitelnou nemocí EB (Epidermolysis bullosa) přes sdružení DebR ČRA, a to finanční podporou i dobrovolnickou prací. Od roku 2009 přispěla pacientům s EB celkovou částkou 925 000 korun.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language