Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Nová lékárna Harmonia v Krnově

19.2.2013

Krnov, 19. února 2013 – Na trh vstupuje nová síť lékáren s názvem Harmonia. Provozuje ji česká společnost Pears Health Cyber, s.r.o., která počátkem září otevřela lékárnu ve Vyškově, dnes v Krnově a do konce roku otevře ještě stejnojmenné lékárny v Prostějově, Přerově a Žďáru nad Sázavou. Společnost již provozuje lékárny ve Svitavách, Berouně a Trutnově, které od nynějška nesou jednotný název sítě Harmonia. Lékárny jsou součástí nově rekonstruovaných hypermarketů Albert a v příštím roce přibydou v dalších šesti městech v ČR. Otevřené jsou každý den v týdnu od 8:00 do 20:00 hodin.

„Harmonia jsou lékárny nového typu, které ocení hlavně ženy. Právě ty se totiž starají o zdraví své a své rodiny. Lékárny Harmonia věrny svému názvu nabídnou nejen tradiční lékárenský sortiment, ale i další produkty a poradenství určené pro pěstování krásy i duševní pohody. Lékárny Harmonia přicházejí na trh s filozofií Odpočiňte si při nákupech, tomu přizpůsobují vybavení, sortiment i odbornost a přístup svého personálu. Ve spojení se službami naší internetové lékárny pak mohou zákazníci využívat i moderní způsoby nákupu,“ říká o unikátním projektu PharmDr. Vladimír Finsterle, majitel Pears Health Cyber, s.r.o.

Spojení lékáren Harmonia s největší internetovou lékárnou může přinést zákazníkům značnou úsporu času – zákazník si vybere zboží v klidu svého domova na www.lekarna.cz a se zákaznickým centrem si dohodne podrobnosti k odběru svého nákupu. Tím získává jistotu, že potřebný lék nebo jiné vybrané přípravky bude mít připraveny k vyzvednutí ve vybrané lékárně v čase, který mu vyhovuje, a to samozřejmě bez cenového navýšení.

V lékárnách Harmonia nakoupí zákazníci široký sortiment léků na recept i volně prodejných přípravků včetně potravinových doplňků, dále přípravky alternativní medicíny, léčebnou a dekorativní kosmetiku, pomůcky aj. Lékárny nabídnou svým zákazníkům věrnostní program v podobě slevové karty a 30korunový bonus na recept hrazený z veřejného zdravotního pojištění. „Jsme vybaveni také pro výdej léků na eRecept,“ dodává PharmDr. V. Finsterle. Takto je vybavena pouze každá pátá lékárna v ČR a aktuálně bylo v ČR od 1. 8. 2011 do 31. 7. 2012 vystaveno 144.548 eReceptů (Zdroj: SÚKL, srpen 2012).

Osobním kontaktem se zákazníky se chce síť lékáren Harmonia odlišovat od konkurence. Lékárny jsou samoobslužné a lékárníci zde nestojí za pultem, nýbrž jsou průvodci pacientů a poskytují jim odborné poradenství při výběru.

Společnost Pears Health Cyber, s.r.o., má v současné době 125 zaměstnanců, její obrat v loňském roce činil 359 milionů korun. Vznikla v roce 1999, kdy také spustila první a dnes největší lékárnu na internetu Lekarna.cz. Kromě toho se zabývá vzděláváním pacientů a provozuje portál o zdraví určený laické veřejnosti Ordinace.cz. Všechny její aktivity včetně nové sítě lékáren reflektují firemní slogan Inovujeme komunikaci ve zdravotnictví. Od svých počátků se věnuje charitě a podporuje pacienty s nevyléčitelnou nemocí EB (Epidermolysis bullosa) přes sdružení DebRA, a to dobrovolnickou prací i finanční podporou pacientů, od roku 2009 to je částka 728 599 korun.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language