Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

EUNI: České vzdělávací projekty pro lékaře vyvezeme do světa

9.1.2020

Praha, 9. ledna 2020 – Partnerem pro střední a východní Evropu v oblasti celoživotního vzdělávání lékařů a farmaceutů v rámci nadnárodní edukační společnosti Wentzmiller Global Services se počátkem nového roku stala česká společnost Pears Health Cyber se sídlem v Praze. Zastupovat ji bude PharmDr. Vladimír Finsterle.

„Mám ambici přinášet prostřednictvím platformy EUNI relevantní a aktualizované informace pro lékaře. A to formou, která respektuje jejich odborné priority, nejenom pro jejich hlavní lékařskou odbornost, ale také zejména v mezioborovém vzdělávání. V tom je náš přístup inovativní i z pohledu globálního. Jsem si jistý tím, že v České republice mohou vznikat zajímavé vzdělávací projekty, které můžeme „vyvážet“ do celého světa. A podpořit tzv. vzdělanostní ekonomiku a skvělé lékaře a farmaceuty jako autory těchto projektů,“ říká PharmDr. Vladimír Finsterle

Wentzmiller Global Services se sídlem v New Yorku si klade za cíl identifikovat příležitosti pro vzdělávání ve zdravotnictví tak, aby se ve výsledku globálně zlepšovala péče o pacienty.  Strategie této vzdělávací společnosti se opírá hlavně o porozumění problematice vzdělávání lékařů na celém světě prostřednictvím zástupců s místní znalostí, identifikací stavu a potřeb odborného vzdělávání lékařů a transformací efektivních aktivit. Vyvíjí globální strategii celoživotního vzdělávání lékařů a farmaceutů založenou na porozumění místním podmínkám a regulacím a hlavně na implementaci efektivních vzdělávacích aktivit. Opírá se o vlastní odborné znalosti z oblasti Evropy, USA, Asie, Jižní Ameriky a Austrálie. Spolupracuje s organizacemi, které hledají strategická řešení pro své domácí nebo mezinárodní výzvy v oblasti dalšího vzdělávání ve zdravotnictví.

Více informací o společnosti Wentzmiller zde, o elektronické univerzitě EUNI zde.

Pár faktů navíc:

Společnost Pears Health Cyber, s.r.o., byl založena v roce 1999. V roce 2006 vznikla EUNI, platforma pro elektronické vzdělávání, a začala realizovat pro ČLK první vzdělávací semináře. Tím byl otevřen největší projekt elektronického kontinuálního vzdělávání pro lékaře, lékárníky a odborný zdravotní personál v České republice. Své vzdělávací know how později rozšiřuje i do zahraničí, např. vstupuje na trh se vzděláváním pro diabetology v Rusku, kde jako vůbec první realizovala vlastní unikátní know how interaktivních vzdělávacích aktivit. Akreditaci na vzdělávání lékařů získala společnost v roce 2007, v dalších letech vznikají pod hlavičku EUNI speciály – odborný portál Euni Dia Special, Glaucoma News aj.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language