Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Mojalekaren.sk zlatá mezi e-shopy o zdraví

27.3.2019

Praha, 27. března 2019 – Mojalekaren.sk je nejúspěšnějším slovenským e-shopem za rok 2018 v kategorii Zdraví. Vítězné ocenění získala v 10. ročníku soutěže ShopRoku 2018 (vyhlašuje Heureka) od odborné poroty a reálných zákazníků. „Radost z vítězství má slovenský i český tým, protože slovenský e-shop řídíme z Čech. Zákazníkům děkujeme za obrovskou podporu, která nás v obou zemích vysílá opakovaně na nejvyšší příčky v této prestižní soutěži. Nás zdraví baví – a je fajn vědět, že stejně baví i naše zákazníky na Slovensku i v Čechách,“ vzkazuje Karel Klodner, výkonný ředitel Mojalekaren.sk.

Mojalekaren.sk funguje na slovenském internetu od roku 2006, objednávky slovenských zákazníků se balí a rozesílají z Chrudimi, kde sídlí také Lékárna.cz. „Vzdálenost nás nezdržuje, jsme v expedici tak rychlí, že zboží skladem doručíme na druhý den do oběda klidně až do Košic,“ dodává K. Klodner. Oba lékárenské e-shopy provozuje společnost Pears Health Cyber, která má v tomto oboru dvacetileté zkušenosti (Lékárna.cz byla prvním internetový obchodem s volně prodejným sortimentem léčivých přípravků a doplňků stravy v Evropě).

ShopRoku je cena zákazníků, kteří hodnotí své zkušenosti s nákupem v e-shopech za uplynulý rok. Hodnotí se na základě kritérií z dotazníků spokojenosti, důležité je procento doporučujících zákazníků, dodací doba, komunikace obchodu, přehlednost webových stránek, počet hodnocení. Mojalekaren.sk se objevila v soutěži ShopRoku poprvé v loňském roce, kdy obsadila druhé místo.

Pro rok 2018  vyhlásila Heuréka 3 soutěžní kategorie, kromě Ceny kvality udělila také Cenu popularity a Cenu Heureky. Do Ceny kvality jsou zapojeny všechny e-shopy, které využívají službu Ověřeno zákazníky a zároveň jsou držiteli certifikátu této služby.

Přečtěte si zde ještě pár slov o již sedmé ceně pro Lékárna.cz 

 

O Mojalekaren.sk/Lékárna.cz

Mojalekaren.sk/Lékárna.cz sídlí v Chrudimi, jsou lídrem internetového trhu v oblasti prodeje lékárenského volně prodejného sortimentu, jejich sortiment ale přesahuje tuto kategorii a stále se rozšiřuje. Má 20 let zkušeností v oboru, špičkové logistické zázemí a koncovým zákazníkům poskytuje komfortní a spolehlivé služby. Provozovatel Lékárna.cz a Mojalekaren.sk, ryze česká společnost Pears Health Cyber, dále poskytuje konzultační služby v oblasti digitálního marketingu a edukační aktivity pro odbornou veřejnost i pacienty.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language