Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

MojaLekáreň.sk sbírá ceny za kvalitu

28.4.2021

Lékárnu na internetu MojaLekáreň.sk už počtvrté po sobě vynesli slovenští zákazníci na pomyslném stupni vítězů ankety ShopRoku na stupeň nejvyšší, v kategorii Zdraví získala Cenu kvality a titul ShopRoku 2020. Právě reální zákazníci a jejich zkušenosti z nákupů totiž rozhodují společně s odbornou porotou o vítězích ve vyhlášených kategoriích této prestižní soutěže Heureka.sk.

„Zákazníkům děkujeme za tak vytrvalou podporu v této prestižní soutěži. V roce, který zcela ovládl koronavirus a starost o zdraví, je to pro nás pocta získat cenu za kvalitu prodeje lékárenského sortimentu. Věřím, že se nám dařilo být partnery našich zákazníků nejen bohatou  nabídkou pro zdraví, ale také velkým rozšířením odborného poradenství a sérií e-booků na nejčastěji vyhledávaná zdravotní témata. Protože i lékárna na internetu je hlavně o službě lidem na cestě ke zdraví, nejen o prodeji krabiček. Je fajn vědět, že to naši zákazníci vnímají a oceňují,“ říká Ing. Karel Klodner, výkonný ředitel MojaLekáreň.sk.

Internetovou lékárnu provozuje česká společnost Pears Health Cyber už 15 let a MojaLekáreň.sk byla prvním internetovým obchodem s volně prodejným lékárenským sortimentem na slovenském internetu.  V České republice se tomuto oboru společnost věnuje už od svého vzniku v roce 1999.

V roce 2020 se MojaLekáreň.sk musela vypořádat s důsledky pandemie – nebývalou poptávkou po některých produktech (ochranné pomůcky, léky na chřipku a bolest apod.), krátkodobými výpadky v zásobování těmito produkty, s přesunem zákazníků lékáren do e-shopů. Po první vlně rychle optimalizovala procesy v logistice a zvýšila její kapacitu, zavedla vícesměnný provoz, rozšířila o celou jednu třetinu skladové prostory a má víc zboží skladem, aby udržela tempo vyřizování objednávek nejpozději do 24 hodin i u žádaného zboží na ochranu zdraví proti nákaze COVID-19.

Jako podporu pro své zákazníky pak v létě rozšířila své  odborné poradenské služby, k dispozici jsou nejen aplikace (aktivní složky přípravků), články a e-booky ke stažení, ale také  lékárníci pro individuální poradenství; oslovit je lze individuálně prostřenictvím chatu, telefonicky nebo mailem. Průběžně mění standardy komunikace se zákazníky a vůbec péči o ně.

ShopRoku je cena zákazníků, kteří hodnotí své zkušenosti s nákupem v e-shopech za uplynulý rok v dotazníku spokojenosti, důležité je procento doporučení od zákazníků, počet produktů, dodací doba, komunikace obchodu, přehlednost webových stránek, počet hodnocení. Cenu kvality mohou získat jen e-shopy, které využívají službu Ověřeno zákazníky a zároveň jsou držiteli certifikátu této služby. MojaLekáreň.sk se  účastní soutěže počtvrté a vždy Cenu kvality v kategorii Zdraví získala.

Odkazy:

 

O MojaLekáreň.sk: Internetovou lékárnu Mojalekaren.sk provozuje česká společnost Pears Health Cyber, s.r.o., od roku 2006. Sídlí společně s Lékárna.cz v Chrudimi, odkud distribuuje zásilky do Čech i na Slovensko. „Na konci všech našich aktivit vždycky musí být šťastný klient, ať už jím je pacient, zákazník nebo zaměstnanec,“ zdůrazňuje PharmDr. Vladimír Finsterle, zakladatel a majitel společnosti.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language