Naši lidé v týmech

Dáváme šanci vyniknout talentům a vzniknout dobrým nápadům. Každý rok vyhlašujeme ty nejlepší z nás, kteří svým nápadem zlepšili firemní procesy, nebo netradičním způsobem vyřešili potřebu klienta.

Sdílíme hodnoty

Důvěra, otevřenost, odpovědnost, respekt a spolehlivost. Tyto hodnoty jsme přijali za vlastní, sdílíme je a aktivně rozvíjíme. Jsou východiskem pro výběr nových zaměstnanců, základem vzájemné komunikace jak uvnitř firmy, tak i navenek, jsou východiskem při budování kultury firmy a rozhodování.

Příběhy, kterými žijeme

Marek Hochmann, cena Nápadník 2009, 2012

Návrh a realizace sekvenčního mailingu pro dermatology inovativně sladil centrálně zasílané marketingové nástroje (mailing, e-mailing) s aktivitami reprezentantů v daném čase. To byl rok 2009. O dva roky později dostali reprezentanti první vizuální interaktivní výzbroj a náš klient Galderma se stal první firmou v dermatologii, jejíž produkty reprezentanti představovali lékařům na iPadech. Tyhle projekty používáme čím dál radši.

Radka Palátová, cena Šťastný klient 2010

Měla jsem z tohoto ocenění radost, získala jsem ho za přístup k interním klientům, tedy našim zaměstnancům. Stejně jako vždycky jsem se snažila i v tomto roce dělat všechno na 120 %.

Daniela Stráníková, cena Šťastný klient 2010

Ten oceněný projekt mi do dneška pořád dělá radost – propojila jsem svou práci se svým snem, pomocí seniorům, což je mi hodně blízké. Tehdy se mi podařilo navrhnout pro klienta parádní projekt s propojením s charitu a samozřejmě ho pro záměr i získat.

Tomáš Karlík, cena Nápadník 2012

Za optimalizaci výkonu webu (snížení zátěže serverů pomocí jednoduché vychytávky, tzv. ClassLoader). Napadlo mě to někde na cestě z Brna (nebo do Brna?) to vyzkoušet, tak jsem to po návratu domů zkusil naprogramovat. A světe div se, ono to fungovalo a funguje dodnes.  Klesla zátěž serverů i doba odezvy, a to vše jen díky 172 řádkům zdrojového kódu.

Monika Stříhavková, cena Šťastný klient 2012

Ocenění jsem získala za pro-klientský přístup při řešení projektů a byla jsem nominována kolegy z divize inPharma, kterým tímto velice děkuji. Upřímně mi tato akce připomínala předávání Oscarů, takže bych také ráda poděkovala svým milým rodičům J Podle mě je vše o přístupu k práci, pokoře a prioritách. Práce s lidmi mě baví, preferuji osobní setkání, mám snahu o empatii ke klientovi a projekty vnímám primárně jako pomoc druhým – lékařům a tím pádem v konečném důsledku i pacientům. Ukázkovým projektem je proto web Mojepacientka.cz, jehož prostřednictvím lékaři v rámci služby Second opinion konzultují léčbu pacientek s karcinomem prsu. Získání ocenění je pro mě velká satisfakce a také motivace do další práce.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language