Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Lékárny Harmonia: V roce 2014 dále porosteme

4.12.2013

Praha (4. prosince 2013) – Síť lékáren Harmonia plánuje otevřít v příštím roce lékárny v Praze, Brně, Hranicích na Moravě a dalších městech. Tím se rozšíří i počet odběrních míst pro zákazníky největší internetové Lékárna.cz, která patří do stejné obchodní skupiny Pears Health Cyber. „Rozšíříme náš koncept prodeje i do české a moravské metropole, lékárny v Praze a Brně budou naše nové vlajkové lodě,“ říká Pavel Knorr, výkonný ředitel společnosti Pears Health Cyber.

Harmonia vstoupila na trh v roce 2011, patří do první pětice největších lékárenských řetězců v České republice a nejrychleji se rozvíjí. Aktuálně je otevřeno devět lékáren (Beroun, Chrudim, Krnov, Prostějov, Přerov, Svitavy, Trutnov, Vyškov, Žďár nad Sázavou). Lékárny jsou většinou součástí nově rekonstruovaných obchodních center Albert.

V samoobslužné zóně nabízejí lékárny široký sortiment doplňků stravy, homeopatických přípravků, léčebné a dekorativní kosmetiky, zdravotních pomůcek. Lékárny samozřejmě vydávají také léky na lékařský předpis a pokud přijde pacient s elektronickým receptem, jsou schopny ho okamžitě zpracovat. Lékárny Harmonia také získaly akreditaci Ministerstva zdravotnictví ČR pro vzdělávání odborníků ve specializačním oboru Veřejné lékárenství.

Pears Health Cyber – silná nákupní aliance v Čechách a na Slovensku

Lékárny Harmonia jsou součástí obchodní skupiny Pears Health Cyber s českým vlastníkem. Společnost už téměř 15 let podniká v oblasti farmacie a zdravotnictví. Provozuje také první a největší internetovou lékárnu ve střední Evropě www.lekarna.cz (na Slovensku www.mojalekaren.sk). Tím se stala jednou z nejsilnějších nákupních aliancí v oblasti léků a léčivých přípravků v České republice a na Slovensku. K dalším aktivitám společnosti patří konzultační služby v oblasti digitálního marketingu, také edukační aktivity pro odbornou veřejnost i pacienty. „Spektrum aktivit činí z Pears Health Cyber vertikálně integrovanou skupinu, která své aktivity rozvíjí v duchu vize Chceme, aby každý, kdo pečuje o zdraví své i těch druhých, měl pro svá rozhodnutí dostatek znalostí a možností volby,“ shrnuje Pavel Knorr, výkonný ředitel společnosti Pears Health Cyber.

Více na www.pearshealthcyber.cz

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language