Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Lékárny Harmonia: Desátá je v Hranicích

5.3.2014

Hranice (5. března 2014) – Desátá lékárna sítě Harmonia, kterou provozuje česká společnost Pears Health Cyber, byla dnes otevřena v Hranicích. „Jsme připraveni na potřeby pacientů i lékařů, maximální komfort nabídneme od rána až do večerních hodin,“ říká PharmDr. Pavel Škvor, ředitel sítě Harmonia, do které nová hranická lékárna patří. Po celý březen je nová lékárna připravena odborně pomáhat těm, kdo se rozhodli skoncovat s kouřením, připravena je i na testování pleti (dermoporadna 13. března)a péči o ni.

Lékárna je vybavena diskrétní zónou pro výdej léků, které pacientům předepíší jejich lékaři, ale má také v lékárnách dosud málo vídaný prvek: samoobslužnou zónu s širokým sortimentem volně prodejných léků, doplňků stravy, zdravotních pomůcek. Odbornou radu ale zákazníci získají i při výběru léčebné a dekorativní kosmetiky, produktů alternativní medicíny a zdravé výživy.

Lékárna Harmonia nabízí své služby v nákupním centru Albert a kopíruje i jeho otevírací dobu od 8:00 do 20:00 hodin. Svým zákazníkům nabídne výhody: 30 Kč jako bonus za recept, nízké ceny a doplatky, široký sortiment léčivých přípravků, zdravotnických prostředků, doplňků stravy i léčebnou a dekorativní kosmetiku, odborné poradenství.

Síť lékáren Harmonia vstoupila na trh v roce 2011 a je sítí nejrychleji rostoucí (Hranice, Beroun, Krnov, Prostějov, Svitavy, Trutnov, Vyškov, Žďár nad Sázavou, Přerov, Chrudim). V letošním roce otevře své vlajkové lodě – lékárny v Praze a Brně. Lékárny Harmonia a Lékárna.cz patří do jedné obchodní skupiny a společně tvoří jednu z největších nákupních aliancí v ČR. Provozuje je česká společnost Pears Health Cyber. Kromě lékárenství se věnuje také konzultačnímu servisu v oblasti digitálního marketingu a komunikace, nabízí také edukační aktivity pro odbornou veřejnost i pacienty. „Spektrum aktivit činí z Pears Health Cyber vertikálně integrovanou skupinu, která své aktivity rozvíjí v duchu vize Chceme, aby každý, kdo pečuje o zdraví své i těch druhých, měl pro svá rozhodnutí dostatek znalostí a možností volby,“ shrnuje Pavel Knorr, výkonný ředitel společnosti. Více informací na www.pearshealthcyber.cz.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language