Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Lékárny Harmonia: Desátá bude v Hranicích na Moravě

13.2.2014

Praha (13. února 2014) – Svou desátou lékárnu otevře síť Harmonia 5. března 2014 v Hranicích na Moravě. Lékárna v nákupním centru Albert již získala kolaudační souhlas a v současné době se dokončuje její vybavení. Má také již plné personální obsazení.

S otevřením lékárny budou spojeny opening akce a slevy, letákové kampaně, reklamní banery i spoty v lokálních médiích. Stejně tak budou využity reklamní plochy v samotném nákupním centru (vozíky, pokladní pásy, rádio). Během března pak proběhnou další promoterské akce se vzorky, drobnými dárky, slevovými kupóny na další nákup atp.

V samoobslužné zóně nabídne hranická Harmonia totéž jako ostatní lékárny této sítě, tedy široký sortiment doplňků stravy, homeopatických přípravků, léčebné a dekorativní kosmetiky, zdravotních pomůcek. Bude vydávat léky na lékařský předpis i zpracovávat elektronické recepty. Právě samoobslužnou částí, kde se mohou zákazníci zblízka seznamovat s vybraným volně prodejným sortimentem, se tato lékárna bude odlišovat od ostatních lékáren ve městě. Lékárna bude také sloužit jako další výdejní místo internetové lékárny www.lekarna.cz.

O síti lékáren Harmonia

Síť lékáren Harmonia vstoupila na trh v roce 2011, patří k nejrychleji rostoucím sítím a otvírá právě desátou lékárnu (Hranice nad Moravě, Beroun, Krnov, Prostějov, Svitavy, Trutnov, Vyškov, Žďár nad Sázavou, Přerov, Chrudim). V letošním roce chce otevřít ještě lékárny v Praze a Brně, které plánuje za své vlajkové lodě. Lékárny Harmonia a Lékárna.cz společně tvoří jednu z největších nákupních aliancí v ČR. Lékárna.cz je první a dlouhodobě největší internetovou lékárnou v České republice a na Slovensku, zaměřuje se na prodej volně prodejných léčivých přípravků, prostředků na podporu zdraví a moderního životního stylu. Kamenné lékárny Harmonia i internetovou lékárna.cz provozuje česká společnost Pears Health Cyber. Kromě toho nabízí konzultační servis v oblasti digitálního marketingu a komunikace, také edukační aktivity pro odbornou veřejnost i pacienty. „Spektrum aktivit činí z Pears Health Cyber vertikálně integrovanou skupinu, která své aktivity rozvíjí v duchu vize Chceme, aby každý, kdo pečuje o zdraví své i těch druhých, měl pro svá rozhodnutí dostatek znalostí a možností volby,“ shrnuje Pavel Knorr, výkonný ředitel společnosti.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language