Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Lékárník online získává na popularitě

17.3.2016

Praha, 17. března – První internetová Lékárna.cz spustila službu online lékárníka, který zákazníkům poskytuje odborné poradenství po internetu. Takto získají zákazníci stejné služby jako v kamenné lékárně, to vše navíc v pohodlí domova. Online poradna navíc není podmíněna nákupem!

Online lékárnám bývá často vyčítáno, že se zákazníci nemohou poradit při nákupu s odborníky. To se ovšem mění – Lekarna.cz zavedla službu online lékárníka, který je k dispozici zákazníkům a odpovídá na jejich dotazy po internetu. V tomto systému má navíc lékárník na to, aby se věnoval zákazníkovi, více času. „Průměrně se věnujeme odpovědím pacientů a zákazníků asi 16 minut, mohu tedy odpovědět více v klidu a skutečně probrat všechny alternativy.“ vysvětluje online lékárník Pavel Škvor.

Unikátní službu spustil webový prodejce lékařského sortimentu Lékárna.cz v prosinci 2015. Od té doby nabyla velké popularity, od prosince 2015 ji využilo už přes 1000 zákazníků. „Zákazníci nejčastěji chtějí doporučit vhodné přípravky na konkrétní potíže, často se ptají na kombinace léků mezi sebou, řeší s námi zdravotní potíže své nebo svých blízkých, zajímají se také o naši kosmetiku,“ popisuje Pavel Škvor. Důvody pro oblibu této služby jsou poměrně jasné – zákazníci obdrží stejnou kvalitu služeb jako v kamenné lékárně.

A jak celý systém funguje? V pravém dolním rohu na webové stránce Lekarna.cz najdete ikonku s názvem „Potřebujete odbornou radu? Zeptejte se lékárníka“. Zde najdete e-mailovou adresu lekarnik@lekarna.cz, po zaslání dotazu vám někdo z týmu lékárníků odpoví. Tato služba funguje vždy v pondělí až v pátek od osmi do sedmnácti hodin. Pokud neradi píšete e-maily, můžete rovnou zavolat na telefonní číslo 466 444 233. Navíc Lekarna.cz plánuje v dohledné době rozvinutí této služby například na online chat!

Lékárna.cz prodává pouze volně dostupné léky a zdravotnický materiál a doplňky stravy i kosmetiku. Pokud máte vážnější nebo dlouhodobější potíže můžete je s námi také konzultovat. V případech, kdy uznáme za vhodné nebo nutné, vás však odkážeme na konzultaci či vyšetření u vašeho ošetřujícího lékaře.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language