Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Lékárník je po ruce i v lékárně na internetu

26.4.2021

Dobré rady pro nejčastější zdravotní problémy vložila největší lékárna na českém internetu do e-booků, které jsou nyní na jejích stránkách zdarma ke stažení. „Moderní lékárenství je hlavně o odborné službě, ne jen o prodeji krabiček,“ říká Vladimír Finsterle, zakladatel a majitel Lékárna.cz.

Lékárna.cz zatím k nejhledanějším zdravotním tématům vydala šest e-booků, do kterých text a hlavně dobré rady sepsaly její lékárnice Kamila Horníčková a Pavla Horáková. Edice nabízí čtenářům cestu ke zdraví jak tradičními, tak i přírodními prostředky, připomíná režimová opatření a další aktivity, které mohou určité zdravotní problémy zlepšit. První série e-booků vznikla k tématům imunita a psychika v době rouškové, péče o problematickou pokožku (atopický ekzém), stres, respirační potíže a potravinové alergie a intolerance.  Lékárníci připravují nová témata pro e-booky, například  diabetes, alergie a další, o která se zákazníci na Lékárna.cz a v jejích odborných poradnách zajímají.

„Moderní lékárenství není jen o prodeji krabiček s léky, ale hlavně o službě lidem. E-booky jsou spolu s články o zdravotních obtížích a možnostech jejich řešení jednou z cest, kdy jsou rady lékárníků kdykoli dostupné tomu, kdo je zrovna hledá. Kdo nechce číst nebo má nějaký složitější či specifický problém, má k dispozici i skutečné lékárníky – na telefonu, na chatu, na mailu. Dali jsme dohromady tým lékárníků, pro který jsou technologie běžnou součástí života a umí s jejich pomocí pacientovi poskytnout kvalitní odbornou lékárenskou podporu. U nás se pacient dostane k odborné radě kdykoli ji potřebuje. Stokrát větší zájem o službu odborného poradenství ukazuje, že to má smysl. Jsme připraveni i na další výzvy dnešní doby – rozvoj telemedicíny i telefarmacie,“ říká V. Finsterle.

Všechny dosud publikované e-booky najdete tady

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language