Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Lékárna.cz: Kolik dáš nejmíň?

27.6.2013

Chrudim, 27.6.2013 – Aukcí postavenou na hlavu potěšila své zákazníky první a největší internetová www.lekarna.cz u příležitosti svých desátých narozenin. Lékárna.cz má sídlo v Chrudimi a patří k nejvýznamnějším místním zaměstnavatelům.

„Nespokojili jsme se s tradičním banerem á la 10. narozeniny, přidali jsme obličeje klíčových zaměstnanců z logistiky, zákaznického centra, IT oddělení a marketingu s jednoduchou informací, kam jsme se za 10 let dostali,“ říká Zuzana Vojáčková, marketingová manažerka portálu Lékárna.cz. Do odměn pro věrné zákazníky investovala Lékárna.cz tři věcné dary, více než 500 wellness poukázek a dárky pro vybrané skupiny zákazníků po dobu celého léta.

V první obrácené aukci svedlo 566 internetových návštěvníků souboj o kulmu a nabízeli za ni od 1 do 1540 korun. Nejvyšší nabídka byla kuriozní, neboť přesahovala i prodejní cenu kulmy. Nejvíce lidí nabídlo pouhou korunu, ale ti nakonec kulmu nevyhráli. Podmínky totiž pravily, že vyhraje ta nejnižší nabídka, která bude nabídnuta jako jediná. A tou bylo 15 korun. „Zábavnou aukci jako marketingový nástroj jsme použili vůbec poprvé se záměrem lidi pobavit a podpořit registraci na www.lekarna.cz. Potvrdili jsme si hravost a zároveň změřili dopad akce, s výsledkem jsme spokojeni my i zákazníci,“ shrnula marketingová manažerka portálu Zuzana Vojáčková. V období aukce se zaregistrovalo o 30 % více zákazníků než ve srovnatelném předcházejícím období a ti přinesli nárůst objednávek o 51 %. Open rate e-mailingu s aukcí zaznamenal nárůst stejně jako konverze.

Na úspěšnou obrácenou aukci naváže Lékárna.cz v červenci aukcí ponorného mixéru a na srpen má připravené pro zákazníky překvapení.

10 let Lékárna.cz v datech:

  • Za 10 let jsme vyřídili 100 000 hovorů (zákaznické centrum)
  • Za 10 let jsme odeslali přs milion objednáek (logistickécentrum)
  • Za 10 let jsme uvedli 300 000 produktů(nákup)
  • 10 let programujeme a vylepšujeme naš weby (IT)
  • 10 let zlepšujeme komfort vašeho nakupování (marketing).

Lékárna.cz je první a největší internetová lékárna na českém internetu, která obsluhuje v průměru pětinu internetové populace, neboť na její stránky přijde každý měsíc více než 1 milion návštěvníků. Sídlí v Chrudimi a patří k významným místním firmám, aktuálně má 45 zaměstnanců. Lékárna.cz je součástí holdingu Pears Health Cyber, české firmy založené v roce 1999.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language