Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Lékárna.cz zprostředkuje dovoz léků až domů

4.11.2020

Chrudim, 4. listopadu 2020 – Dodání lékařem předepsaných léků až domů nabízí ode dneška Lékárna.cz společně s Lékárnou PRIMA v Chrudimi. Jako první v regionu Chrudimska a Pardubicka začaly rozvážet pacientům předepsané léky, pokud pacient pošle Lékárně Prima svůj e-recept přes SMS, e-mail, WhatsApp nebo kontaktní formulář umístěný na Lékárna.cz. Návod ke službě, kontaktní formulář i mapa oblasti pro doručování jsou uvedeny zde. Lékárna PRIMA je výdejním místem pro Lékárna.cz a kamenná lékárna se sídlem v Chrudimi. Služba je zdarma.

V období omezených kontaktů a pohybu na veřejnosti pacientům spojily obě lékárny své možnosti: Lékárna.cz Prima zajišťuje výdej léků, telefonickou komunikaci lékárníka s pacientem a distribuci. Lékárna.cz nabídla bezpečný virtuální prostor, kde lze o službu doručení léků požádat a svým zákazníkům v okolí nabídla novou službu: přístup k lékům na recept. „Je to pilotní projekt, který nabízí rychlé, bezpečné a bezkontaktní doručení, jak si mimořádná situace žádá. Ale počítáme s rozvozem i po ukončení opatření. Výhledově plánujeme doručování i dalšího sortimentu z Lékárna.cz a zkrácení doby doručení,“ říká Karel Klodner, výkonný ředitel Lékárna.cz.

Služba reflektuje nejen doporučení České lékárnické komory pro zajištění léčivých přípravků v době karantény, ale hlavně bezpečí nemocných, kteří si svůj lék mohou objednat bez nutnosti vychází, tedy z bezpečí svých domovů pomocí e-recept.

Rozsah obsluhované oblasti: Barchov, Bítovany, Bylany, Čepí, Dolní Bezděkov, Dřenice, Dubany, Dvakačovice, Heřmanův Městec, Honbice, Hrochův Týnec, Chrudim, Jezbořice, Klešice, Kočí, Kostěnice, Lány, Lukavice, Mikulovice, Morašice, Nabočany, Orel, Ostřešany, Pardubice, Přestavlky, Rabštejnská Lhota, Rozhovice, Řestoky, Slatiňany, Sobětuchy, Spojil, Srnojedy, Staré Jesenčany, Starý Mateřov, Stolany, Svídnice, Trojovice, Třebosice, Třibřichy, Tuněchody, Úherčice, Úhřetice, Úhřetická Lhota, Vejvanovice.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language