Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Lekarna.cz vypustila ve vánoční kampani kapříka Šupináče

4.12.2016

Praha, 1. prosince 2016 – První internetová lékárna u nás Lekarna.cz odstartovala svou vánoční kampaň s názvem Kapřík Šupináč, rámci které od 11. 11. do 18. 12. 2016 nabídne víc než 1000 věcných cen. K získání výhry stačí na webových stránkách www.lekarna.cz/kapr otočit jednu kapří šupinu. Kromě věcných cen je také připraveno mnoho atraktivních slev, takže výhru získá opravdu každý.

Mechanizmus získávání cen je velmi jednoduchý. Stačí na výše zmiňované webové stránce kliknout na jednu z kapřích šupin. Pod každou z nich se skrývá výhra ať v podobě exkluzivních výhod a slev na jednotlivé produkty ze sortimentu Lekarna.cz, dopravu zdarma nebo věcné ceny od partnerů kampaně. Navíc nezáleží na tom, zda si zrovna návštěvník webu něco koupí nebo ne.

Každý den je možné otočit jednu šupinu. Za každou 5. a 10. šupinu získá návštěvník speciální odměnu. S otočením 20. šupiny navíc přichází možnost odpovědět na tipovací otázku. Mezi nejpřesněji tipující budou rozděleny hlavní ceny, mezi nimiž jsou například luxusní wellness pobyt, dětské elektrické autíčko a další. „Čím víc šupin stihnete do Vánoc otočit, tím lepší odměny vás čekají,“ hlásí spot kampaně.

Kapříka Šupináče je možno sledovat on-line napříč obsahovou sítí Google, hlavními médii kampaně jsou také na Youtube, Facebook. Součástí je také e-mailing na klienty Lekarna.cz.

„Kampaň s kapříkem Šupináčem u nás běží už druhým rokem. Loni jsme udělali radost více než 60 000 soutěžících, kteří otočili 280 000 šupin. Je to náš způsob odměny za přízeň nejen stávajících zákazníků, ale i těch nových, které osloví třeba tato kampaň,“ uvedl Milan Duda, marketingový ředitel Lekarna.cz.

Kreativa a realizace kampaně je společným dílem marketingového týmu společnosti Pears Health Cyber.

Zdroje:

www.lekarna.cz/kapr

Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=nhezjpebeEA

 

 

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language