Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Lékárna.cz: Trendy nákupů online

17.12.2013

(Odpověď na dotaz ČTK)

V letošním roce v kategorii „nelékových produktů“ zaznamenáváme v online prodejích tyto trendy:

V předvánočním čase významně roste zájem o přípravky na povzbuzení duševních funkcí a podporu trávení. Naši zákazníci letos preferují čaje a zřejmě také obdarují své blízké čajovými sadami. Zřejmý je v předvánočních prodejích také zájem o hygienické zastřihovače, konopnou kosmetiku, prostředky na detoxikaci organismu, digitální teploměry, vitamíny a multivitaminy.

Nejsilnější nákupní sezóna největší internetové Lékárna.cz je na podzim a na začátku zimy – roste zájem zákazníků o kosmetiku, přírodní produkty i volně prodejné léky. Například v loňském roce se zájem o kosmetiku a parfémy až zdvojnásobil oproti letním měsícům.

Naproti tomu naše zákaznice letos zřejmě už tolik neřeší celulitidu a muži vypadávání vlasů, zájem o tyto prostředky meziročně klesá. Letos se také hubne celoročně – u prostředků na hubnutí jsme sezonní výkyvy žádným směrem nezaznamenali

Další zajímavosti: O polovinu vzrostl zájem o dárkové poukazy. Z celoročního trendu také plyne, že Češi průběžně dbají na dentální hygienu, dlouhodobým nákupním hitem jsou značkové zubní kartáčky.

„Lékárna.cz garantuje výhradně originální léky a doplňky stravy, je certifikovaným obchodem od Asociace pro elektronickou komerci (APEK), získala certifikát Ověřeno zákazníky od Heureka.cz. Popularita mezi veřejností nás loni i letos vynesla do finále soutěže Shop roku v segmentu Krása a zdraví, navíc jsme letos bodovali také v kategorii Projekt se zajímavým příběhem pomoci druhým, protože kromě vlastní veřejné sbírky jsme v posledních letech přispěli téměř milionem korun na zlepšení života pacientů s nemocí motýlích křídel,“ říká Pavel Knorr, výkonný ředitel společnosti Pears Health Cyber, jíž je Lékárna.cz součástí. Společnost má českého vlastníka a už 15 let podniká v oblasti farmacie a zdravotnictví.

Internetová lékárna.cz je první a největší lékárnou v Čechách a na Slovensku, lídr trhu v oblasti prodeje lékárenského sortimentu na internetu. Zaměřuje se na prodej volně prodejných léčivých přípravků, prostředků na podporu zdraví a moderního životního stylu. Má za sebou 12 let zkušeností v oboru, špičkové logistické zázemí a koncovým zákazníkům poskytuje komfortní služby. Je synonymem rychlého, spolehlivého a moderního nákupu.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language