Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Lékárna.cz: Valentýnské Happy Hours

6.2.2014

Chrudim (6. února 2014) – Valentýnské dárky pro ženy i muže vybrala ze svého sortimentu Lékárna.cz a od pondělí 3. února je představuje ve speciální akci Valentýnské Happy Hours. Má jich připraveno celkem osm, pro NĚJ i pro NI, a každý den na speciální valentýnské microsite představí jeden, samozřejmě s akční cenou. Fanoušci Lékárna.cz na Facebooku budou mít jednu výhodu navíc: sérii nápověd, kdy má každý dárek svou Happy Hour a slevový kupón na vskutku LOVE cenu dárku.

V akci se objeví oblíbené pánské i dámské vůně, kosmetika, přísady do koupele a nečekaně i oblast dentální hygieny.  A protože Lékárna.cz chce také svým registrovaným zákazníkům říci, že je má ráda, připravila pro ně také speciální dárek. Na Valentýna a další dva víkendové dny  (14.-16.2.) jim při nákupu nad 300 Kč (místo obvyklých 1500 Kč) odpustí poštovné.

O společnosti Pears Health Cyber

Lékárna.cz je součástí obchodní skupiny Pears Health Cyber, což je česká firma založená v roce 1999. Jejím hlavním posláním je aktivně přispívat k inovacím komunikace ve zdravotnictví vytvářením nových informačních, vzdělávacích a obchodních řešení. Již dnes je používá cca 1,5 milionu obyvatel ČR a asi 50 procent lékařů a lékárníků.

Společnost provozuje první lékárnu na internetu www.lekarna.cz a respektovaný portál o zdraví www.ordinace.cz. Vlastní také síť lékáren Harmonia, která je sice nejmladší mezi lékárenskými  řetězci, ale nejrychleji roste.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language