Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Lékárna.cz: Testujeme vyšší kvalitou, chceme bezpečný prostor

17.1.2022

Testováním dnes poprvé prošli všichni zaměstnanci největší lékárny na českém internetu Lékárna.cz. První den v novém systému testování zaměstnanců přinesl cca 3 % pozitivních antigenních testů, neznamená to však zatím nijak zásadní dopad do chodu internetové lékárny. „V souvislosti s novým opatřením jsme dneska poprvé testovali všechny zaměstnance, tedy i ty v home officech – dostali domů antigenní testy a pravidla, jak a komu oznamovat výsledky. Zaměstnance v call centru, skladu a logistice nám testuje od loňského listopadu nasmlouvané zdravotnické zařízení, teď jen rozšiřujeme termíny na dvakrát v týdnu. Nijak to provoz nezdržuje a ani jsme do dneška nemuseli řešit, že by někdo testování odmítnul. Naopak, zaměstnanci to přijali jako zajímavý benefit. Jsme internetová lékárna, podnikáme ve zdravotnictví, takže si cením přístupu svých zaměstnanců, je to dobrý signál i pro naše zákazníky. Bereme zdraví jejich i naše vážně,“ říká PharmDr. Vladimír Finsterle, zakladatel Lékárna.cz. Zkušenosti pz prvního dne testování všech svých zaměstnanců má Lékárna.cz zatím pozitivní jak v systémech, tak v lidském faktoru – eNeschopenka byla funkční, systém jednoduše návodný a klikaci a chrudimská hygiena ochotně poskytla informační podporu.

Společnost testuje od listopadu na vlastní náklady, nyní využije příspěvek zdravotních pojišťoven. „Používáme certifikované antigenní testy pro výtěr z nosu vyšší kvality. I když jsou dražší, považuji je za spolehlivější. Když už do testování zaměstnanců investujeme čas a peníze, chci, aby to mělo hodnotu a seriozně přispívalo k čistotě a bezpečnosti veřejného prostoru,“ dodává V. Finsterle.

Společnost patří k nejvýznamnějším zaměstnavatelům v regionu Chrudim, kde sídlí,  a testuje cca 134 zaměstnanců. Do testování investovala už cca 350 tisíc korun.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language