Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Lékárna.cz rozšiřuje místa pro osobní odběry

25.11.2013

Chrudim (25. listopadu 2013) – Síť osobních odběrů razantně rozšiřuje Lékárna.cz, jednička na trhu online lékáren. Do roku 2012 měla pouze 3 odběrní místa, v roce 2012 jich přibylo dvacet a letos dalších 26. Rozšiřování odběrních je reakcí na požadavky zákazníků a potvrzením komfortních služeb této největší internetové lékárny ve střední Evropě. V příštím roce plánuje Lékárna.cz další výrazný nárůst odběrních míst.

„Pro osobní odběry spolupracujeme s lékárnami ve velkých městech, díky zásilkovnám můžeme od letoška nabídnout komfort i zákazníkům v menších městech. Samozřejmě i naše vlastní lékárny Harmonia jsou místy, kde si zákazníci mohou vyzvednout zboží, které si vybrali v klidu doma na internetové lékárně www.lekarna.cz,“ říká Karel Klodner, obchodní ředitel Lékárna.cz.

Do konce letošního roku budou osobní odběry možné i v Pardubicích. Lékárna.cz tuto službu nabízí jako alternativu těm zákazníkům, kteří nechtějí doručovat vybrané zboží poštou nebo kurýrem. „Osobní odběry jsou dobrým řešením pro zákazníky, kteří jsou opatrní a chtějí ušetřit – při tomto způsobu distribuce totiž zákazník platí zboží až při jeho převzetí a také poplatek za vyřízení objednávky touto cestou je menší. Osobní odběr také často užívají noví zákazníci, kterým chybějí zkušenost z nakupování na internetu a chtějí jistotu osobního kontaktu,“ dodává Karel Klodner.

Zde najdete informace o síti odběrních míst Lékárna.cz

 

Lékárna.cz – lídr prodejů na internetu

Lékárna.cz je lídrem trhu v oblasti prodeje lékárenského sortimentu na internetu. Je první a dlouhodobě největší internetovou lékárnou v České republice a na Slovensku, zaměřuje se na prodej volně prodejných léčivých přípravků, prostředků na podporu zdraví a moderního životního stylu. Má za sebou 12 let zkušeností v oboru, špičkové logistické zázemí a koncovým zákazníkům poskytuje komfortní služby. Je synonymem rychlého, spolehlivého a moderního nákupu.

Lékárna.cz garantuje výhradně originální léky a doplňky, je certifikovaným obchodem od Asociace pro elektronickou komerci (APEK), získala certifikát Ověřeno zákazníky od Heureka.cz. V roce 2002 jí Akademie českého internetu udělila ocenění Zavináč 2002. Popularita mezi veřejností jí vynesla do finále soutěže Shop roku v segmentu Krása a zdraví v letech 2012 a 2013, jako projekt se zajímavým příběhem pomoci druhým získala 3. pozici v soutěži Cena Heureky 2013.

 

O společnosti Pears Health Cyber

Lékárna.cz je součástí české společnosti Pears Health Cyber, která už 15 let podniká v oblasti farmacie a zdravotnictví. Kromě e-shopu www.lekarna.cz s volně prodejnými léčivými přípravky a doplňky stravy provozuje také síť lékáren Harmonia. Lékárna.cz je největší internetovou lékárnou ve střední Evropě, jednička online lékárenství v ČR. K dalším aktivitám společnosti patří konzultační služby v oblasti digitálního marketingu komunikace, také edukační aktivity pro odbornou veřejnost i pacienty. Při výběru zaměstnanců preferuje talentované lidi, kteří mají touhu realizovat své nápady. Spektrum aktivit činí z Pears Health Cyber vertikálně integrovanou skupinu, která své aktivity rozvíjí v duchu vize Chceme, aby každý, kdo pečuje o zdraví své i těch druhých, měl pro svá rozhodnutí dostatek znalostí a možností volby. Více informací o našich aktivitách a lidech najdete na www.pearshealthcyber.cz.

 

 

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language