Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Lékárna.cz rozšířila nabídku o kontaktní čočky renomovaných značek

16.9.2020

Chrudim, 15. září 2020 – Lékárna.cz jako první lékárenský e-shop expanduje a od září zařadila do nabídky svých lékárenských produktů také kontaktní čočky. Sází na kvalitu od renomovaných značek a světových výrobců a vlastní odborné zázemí. „Kontaktní čočky považujeme za kompenzační pomůcky pro korekci určitých očních vad. Proto jsme nabídku kvalitních a moderních čoček světových výrobců úzce propojili na naše odborníky – zákazník si může kdykoli v průběhu svého nákupu vyžádat asistenci nebo radu přes chatovou službu,“ zdůrazňuje Karel Klodner, výkonný ředitel Lékárna.cz.

Lékárna.cz v souladu se svou strategií širokého výběru produktů na jedním místě rozšířila sortiment nejen o samotné čočky, ale i o kompletní příslušenství roztoků, pouzder, dezinfekcí a poradenství. Propojení kvality, šíře nabídky a odborné podpory je pak jedinečný koncept Lékárna.cz, kterým se chce odlišit od ostatních e-shopů. Její zákazník tak má i v online prostředí kromě dobře popsaných produktů po ruce kdykoli lehce dosažitelného odborníka s dostatkem času na vyřešení jeho případných potíží nebo nejasností v rozsahu, v jakém potřebuje. Právě na tom staví Lékárna.cz ambici být do roka lídrem v prodeji kontaktních čoček na internetu. „První prodejní čísla ukazují, že máme dobře našlápnuto,“ dodává K. Klodner.

Lékárna.cz v kategorii kontaktních čoček vsadila na moderní silikon-hydrogelové kontaktní čočky s vysokou propustností kyslíku pro různě citlivé oči pro jednodenní i kontinuální nošení. Zákazníky chce oslovit také komplexní nabídkou všeho potřebného, dobrou cenou a rychlým dodáním.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language