Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Darovali jsme vitamíny sociálním pracovníkům na Chrudimsku

10.11.2020

Chrudim, 10. listopadu 2020 – Vitamíny pro sociální pracovníky v přímé péči na Chrudimsku v souhrnné hodnotě 94 tisíc korun poslala Lékárna.cz. „Naše lékárnice vybrali vitamínové přípravky a ty jsme poslali do čtyř největších sociálních zařízení. Chceme sociálním pracovníkům pomoci posílit imunitu, to je štít proti virům i koronavirům. A právě lidé v sociálních službách jsou letos vystavováni mimořádnému tlaku psychickému i fyzickému. Přesto se vytrvale starají o seniory a další ohrožené skupiny spoluobčanů. Záleží nám na tom, abychom alespoň takto pomohli lidem v našem blízkém okolí,“ komentuje dar PharmDr. Vladimír Finsterle, zakladatel Lékárna.cz.

Lékárna.cz letos už podruhé poslala potřebné vybavení do sociálních služeb – letos na jaře poskytla kromě vitamínů i ochranné prostředky Centru sociálních služeb a pomoci v Chrudimi, Domovu sociálních služeb ve Slatiňanech, Farní charitě a Lůžkovým a sociálním službám pro seniory v Chrudimi. „Jsme v Chrudimi doma, už víc než 20 let tady podnikáme, jsme jeden z největších místních zaměstnavatelů. A staráme se také o to, abychom byli dobrými sousedy a partnery našeho města a jeho okolí. Partneři, kteří myslí na druhé a na které je spolehnutí,“ dodává V. Finsterle.

Podívejte se na krátkou videoanimaci z předání zde

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language