Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Lékárna.cz poděkovala lidem v první linii v Chrudimi a poslala jim dar

16.4.2020

Chrudim, 16. dubna 2020 – Přímo do první linie nasměrovala své poděkování a pomoc první internetová Lékárna.cz. Zaměstnancům a klientům zařízení, která v Chrudimi poskytují sociální služby seniorům a handicapovaným, zabalila do balíku to, co právě teď nejvíc potřebují. „Vybrali jsme 4 zařízení z první linie ohrožených, kterým jsme chtěli aspoň trochu ulehčit. Potýkají se s nedostatkem základní ochrany, my ale některé potřebné věci máme skladem, tak jsme jim je rádi věnovali. Vybírali jsme zařízení sociální péče tady v Chrudimi, protože tady je Lékárna.cz doma – tady sídlí a zaměstnává lidi. A tady máme potřebu i pomáhat. S každou darovanou krabicí posíláme velký dík od naší firmy a našich zaměstnanců těm, kdo se v těchto dnech starají o ohrožené lidi v Chrudimi,“ vysvětluje Vladimír Finsterle, majitel a zakladatel Lékárna.cz, první lékárny na českém internetu.

Každé zařízení obdrželo balík s krémy na ruce, vitamíny C a multivitaminy, čaji a sadami rukavic různých velikostí. Právě to zařízení označovala nejčastěji za to, co jim aktuálně chybí.

„Koronavirus lidi rozdělil, o to víc si vážím toho, že si pro balíky s pomocí přijeli k nám do logistického zázemí v Píšťovech osobně ředitelé a paní ředitelka. Pozdravili jsme se sice loktem, ale vyměnili si pár lidských vět a díků. Rád jsem jim řekl do očí, jak moc si jejich práce vážíme,“ dodal V. Finsterle. Dary už nyní slouží zaměstnancům a klientům Centra sociálních služeb a pomoci Chrudim, Domova sociálních služeb Slatiňany, v Lůžkových a sociálních službách pro seniory v Chrudimi a místní Farní charitě. „Za dar upřímně děkuji nejenom jménem svým, ale i jménem celého DSS Slatiňany. Váš dar chápeme jako výraz konkrétní, hmatatelné a účinné pomoci v nelehkých časech, které v souvislosti s pandemií viru COVID – 19 právě zažíváme,“ vzkázal do Lékárna.cz Miroslav Kubín, ředitel Domova sociálních služeb Slatiňany.

Koukněte také na video zde

Téměř bezkontaktní pozdrav s R. Peškem, ředitelem Farní charity Chrudim, kam Lékárna.cz poslala dar a poděkování

Krabici s potřebným materiálem převzal Miroslav Kubín, ředitel Domova sociálních služeb Slatiňany

Po bezkontaktním pozdravu si D. Pilařová, ředitelka Centra sociálních služeb a pomoci Chrudim, odvezla z Lékárna.cz krabici potřebných pomůcek pro zaměstnance i klienty zařízení

Krabice plná žádaných pomůcek směřovala i k seniorům a zaměstnancům Lůžkových a sociální služeb pro seniory Chrudim, převzal ji ředitel Ing. Milan Jiruška.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language