Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Lékárna.cz: Přání byla splněna

24.12.2013

Praha (24. prosince 2013) – Lékárna.cz letos slavila 10. narozeniny a o radost z tohoto jubilea se na konci roku podělila. Rozhodla se totiž splnit někomu jeho vánoční přání. Vybírala ze seznamu, který vytvořili nezávisle na sobě přátelé, příbuzní a známí zaměstnanců skupiny Pears Health Cyber, do které patří i Lékárna.cz.

Zaregistrováno bylo celkem 35 přání různého druhu. Někdo si přál tablet, jiný brýle, motorovou pilu či procestovat Irsko. Jiná přání žádala dostatek vůle a odborné podpory při odvykání kouření, léky pro kočky z útulků či pouhou jistotu při probuzení, že všichni blízcí jsou zdraví. Potěšilo nás, že si lidé většinou nepřáli pro sebe, ale pro druhé! A tak se ještě těsně před Vánocemi sešla komise, aby vybrala přání, která Lékárna.cz splní – řídila se počtem získaných hlasů od fanoušků a důležitá byla i splnitelnost přání.

Komu se tedy díky Lékárna.cz splnilo přání?

Marii Kohoutkové: Chtěla bych dárek pro svou kamarádku, která pečuje o syna se svalovou dystrofii. Jako dárek bych pro ni chtěla relaxační víkend. Chci aby má kamarádka znovu načerpala chuť a sílu dál zvládat svůj životní úděl.

Milá Marie, Vaše přání nás dojalo, protože je lidské a nezištné. Vaše kamarádka si díky Vám užije relaxační víkend v Janských Lázních, kam ji posílá Lékárna.cz. Děkujeme Státním léčebným lázním Janské lázně, s.p. (A už také víme, že splněné přání paní Kohoutkovou dojalo k slzám a byla velmi šťastná a nadšená.) Lékárna.cz

Zuzce Radiměřské:  Přála bych si vzít mého čtyřletého syna Lukáška (a třeba i jeho pár kamarádů) do kabiny letadla, případně si prohlédnout letadlo trochu blíž než jen ze sedadla pasažéra. Protože rozzářená dětská očka jsou nejkrásnější :-)

Milá Zuzko, posíláme Lukáškovi voucher na 30 minut pilotování letadla u společnosti iPilot. Věříme, že očka budou opravdu svítit, až se usadí do pilotní kabiny simulátoru dopravního letadla Airbus A320, který je tak realistický, že jej piloti používají při trénincích. Lékárna.cz

Dáše Dolinské: Přála bych si, aby se povedlo podpořit šíření lékárnických pohádek, které již existují, ale je potřeba dostat je více mezi děti.

Milá Dášo, splníme Vaše přání a v roce 2014 budeme aktivně šířit lékárnické pohádky, jak se asi na největší lékárnu na českém internetu a dalších devět lékáren kamenných sluší. Budeme vás informovat, co jsme vymysleli a budeme se těšit na společnou akci pro děti. Lékárna.cz

Děkujeme našim partnerům:

  • Státní léčebné lázně Janské lázně, s.p., poskytují několik druhů lázeňské péče, liší se způsobem proplácení zdravotní pojišťovnou. Můžete zde využít jak komplexní, tak příspěvkovou léčbu. Samozřejmostí jsou i  pobyty pro samoplátce a rekondiční pobyty. Více na http://www.janskelazne.com/
  • Letecké simulátory iPILOT jsou umístěny v nákupních centrech, v letištních terminálech pro cestující či jako samostatné provozovny. První simulátor iPILOT byl otevřen v nákupním centru Bluewater v Kentu v červnu 2009. Pražská pobočka byla otevřena 2.2. 2012, více na http://flyipilot.cz/o-spolecnosti/

O společnosti Pears Health Cyber

Lékárna.cz, lídr trhu v oblasti prodeje lékárenského sortimentu na internetu, je první a dlouhodobě největší internetovou lékárnou v České republice a na Slovensku, zaměřuje se na prodej volně prodejných léčivých přípravků, prostředků na podporu zdraví a moderního životního stylu. V letošním roce si připomněla 10 let od okamžiku, kdy se jejím prostřednictvím prodal na internetu první vitamínový přípravek. Vznikla však už v roce 1999 jako portál o lécích.

Lékárna.cz je součástí české společnosti Pears Health Cyber, která už téměř 15 let podniká v oblasti farmacie a zdravotnictví. Provozuje také síť lékáren Harmonia, a nabízí konzultační servis v oblasti digitálního marketingu a komunikace, také edukační aktivity pro odbornou veřejnost i pacienty. Spektrum aktivit činí z Pears Health Cyber vertikálně integrovanou skupinu, která své aktivity rozvíjí v duchu vize Chceme, aby každý, kdo pečuje o zdraví své i těch druhých, měl pro svá rozhodnutí dostatek znalostí a možností volby. Více informací o našich aktivitách a lidech najdete na www.pearshealthcyber.cz.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language