Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Lékárna.cz na léto razantně snižuje dopravné

11.7.2014

Chrudim (11. července 2014) – Kdo si řekne, dostane dopravu zdarma. Touto letní akcí startuje první a největší internetová Lékárna.cz letní nakupovací sezónu a razantně snižuje limity. O dopravu zdarma si může říct internetové lékárně každý, a dokonce 3x do 30. září u nákupu nad 500 Kč. „Kosmetika, drogerie, doplňky stravy, produkty pro děti, také přístroje, pomůcky a sortiment bio – náš sortiment je dnes mnohem širší než jen volně prodejné léčivé přípravky. Protože si u nás zákaznice často obstarávají celý měsíční nákup právě drogerie nebo potřeb pro děti, může to být pro jejich peněženky citelná výhoda. Zvlášť když si ten nákup vyberou a sestaví doma v klidu a balík dostanou opět domů rovnou do ruky,“ říká Karel Klodner, ředitel Lékárna.cz a Mojalekaren.sk.

Na Lékárna.cz si může každý registrovaný uživatel do konce září lehce vygenerovat 3 poukazy na dopravu zdarma a použít je na nákupy převyšující hranici 500 Kč. Mimo sezónu je hranice pro poštovné zdarma 1500 Kč. K letní kampani patří hned dvě historické premiéry – poprvé v historii první a největší internetové lékárny je poplatek za dopravu tak razantně dlouhodobě snížený a poprvé v historii použila Lékárna.cz na podporu kampaně animovaný spot, kterým inzeruje kampaň na YouTube.

O Lékárna.cz

Lékárna.cz je v oblasti prodeje lékárenského volně prodejného sortimentu lídrem internetového trhu, ale její sortiment přesahuje tuto kategorii  a stále se rozšiřuje. Má 12 let zkušeností v oboru, špičkové logistické zázemí a koncovým zákazníkům poskytuje komfortní a spolehlivé služby.

O společnosti Pears Health Cyber

Provozovatelem Lékárna.cz je společnost Pears Health Cyber, která v oblasti farmacie a zdravotnictví podniká letos už 15. rokem. Kromě největší internetové lékárny má také deset kamenných lékáren Harmonia. K dalším aktivitám společnosti patří konzultační služby v oblasti digitálního marketingu a edukační aktivity pro odbornou veřejnost i pacienty.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language