Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Lékárna.cz: Léky, testy i erotické pomůcky

21.5.2019

Ne každý chce choulostivé problémy řešit s lékárníkem s frontou zákazníků za svými zády. Proto mnoho pacientů využívá e-commerce. To konstatuje nové vydání časopisu PharmaProfit a cituje také zkušenosti první a největší internetové Lékárna.cz.

„V našem e-shopu mohou lidé vybírat ze široké nabídky doplňků stravy a volně prodejných přípravků. Samozřejmě mají k dispozici i potřebné informace z příbalového letáku, ale také lékárníky v on-line poradně, kteří průběžně poskytují zákazníkům odborné rady. Právě zkušenosti z naší poradny potvrzují, že tato témata mají zákazníci hodně na srdci, a žádají k nim informace nad rámec zveřejněných údajů u jednotlivých produktů,“ popisuje Karel Klodner, výkonný ředitel první a největší internetové Lékárna.cz.

Dodává, že v segmentu ON+ONA se objevuje rozdíl v přístupu mužů a žen k řešení zdravotních problémů: muži sázejí na léčivé přípravky, ženy kombinují. „Ze statistiky dotazů z naší poradny i z prodejů zřetelně vidíme, že v segmentu produktů na problémy s prostatou meziročně poklesly prodeje doplňků stravy, ale významně rostly prodeje volně prodejných léčivých přípravků, a to víc než o čtvrtinu. Ženy ale na své intimní obtíže ale stále hledají v Lékárna.cz přípravky z obou kategorií, prodeje doplňků stravy a OTC rostou souměrně,“ dodává K. Klodner.

Při pohledu do statistik Lékárna.cz mj. vyplývá, že ženy v prvních měsících letošního roku intenzivně řešily vaginální mykózy a muži potenci. A to nejen tak, že nakupovali hlavně volně prodejné léčivé přípravky a doplňky stravy, ale také erotické pomůcky. Sortiment, který si mnoho zákazníků raději koupí v anonymitě Lékárna.cz, nově doplňují i diagnostické testy například na HIV a na infekce.

Týkají se tyto problémy i vás? Zkraťte si k nám cestu, stačí kliknout níže:

Ženské zdravotní problémy

Prostata

Sexuální potřeby

Zdravotnické testy

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language