Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Lékárna.cz jedničkou testu online lékáren!

22.10.2020

Lékárna.cz je jedničkou testu 18 českých online lékáren. Redaktoři MF DNES na začátku října  testovali lékárny na internetu a nakupovali zboží, po kterém je v posledních týdnech pravděpodobně největší sháňka: balení jednorázových roušek po 50 kusech, dva respirátory ochranné třídy FFP2, lahvičku antibakteriálního gelu „do kabelky“ a po jedné krabičce paralenu (po 24 tabletách) a ochuceného Preventanu Akut (30 tablet). A nákupy samozřejmě taky ohodnotili. Hodnocení zahrnovalo kritéria cena zboží, rychlost expedice zboží, možnosti a ceny dopravy, uživatelská vstřícnost stránek a možnosti platby.

Lékárna.cz je vítězem tohoto velkého testování se známkou 1,3.

Co o nás napsali: solidní nabídka zboží, ceny pod webovým průměrem, velmi vstřícné chování a mimořádně rychlá expedice zboží za nejnižší ceny.

Letošní rok změnil vnímání lékáren na internetu a možná i dlouholetou nedůvěru – Lékárna.cz byla první lékárnou na českém internetu a má víc než 20 let zkušeností s nabídkou a prodejem tohoto specifického sortimentu. Vlastně bychom se mohli chlubit, že jsme to byli právě my na Lékárna.cz, kdo jsme přivedli lékárnu blíž k lidem a naučili je tento sortiment vybírat a kupovat na internetu. Navíc má za ta léta vypiplanou i poradnu, ve které lékárníci poskytují informační pomoc při výběru, užívání nebo kontraindikacích buď mailem, nebo obratem na chatu už 14 hodin denně. Strach z nákazy COVID-19 a mimořádná opatření nás všechny letos opakovaně nutí vyzkoušet si bezkontaktní nakupování (na internetu nakoupíte a dostanete až domů), bezkontaktní platby stejně jako bezkontaktní vzdělávání, konzultace s lékaři apod.  A lidé chtě nechtě objevují jejich pozitiva a bezpečnost. Stereotypy padají jako hrušky. „Kromě rychlosti, pohodlí a nízké ceny lidé na službách elektronických lékáren oceňují také diskrétnost,“ píše MF DNES. A při hodnocení průběhu testu samotného zdůrazňuje pozitivní dojem z nakupování na internetu: „Výsledek by mohl otupit většinu výtek „e-škarohlídů“: vše se odehrálo nečekaně rychle, pružně, bezpečně, mimořádně komfortně a levně.“

Přečtěte si celý test online lékáren zde.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language