Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Lékárna.cz i Mojalekaren.sk sbírají ceny za kvalitu

7.5.2020

Chrudim, 7. května 2020 – Lékárna.cz se opět umístila v první TROJCE úspěšných českých e-shopů. V 11. ročníku soutěže ShopRoku 2019 (vyhlašuje Heureka) získala stříbrnou Cenu kvality v kategorii Zdraví. Slovenskou verzi Mojalekaren.sk už potřetí slovenští zákazníci poslali na pomyslném stupni vítězů na stupeň nejvyšší. O vítězích v obou zemích rozhodují kromě odborné poroty také reální zákazníci.

„Radost z vítězství na Slovensku a stříbrné medaile v Čechách slavíme v Chrudimi, protože odsud oba e-shopy řídíme, tady objednávky balíme a rozesíláme doslova od Aše po Košice.  Zákazníkům děkujeme za obrovskou podporu, která nás v obou zemích vysílá opakovaně na nejvyšší příčky v této prestižní soutěži. Nás zdraví baví – a je fajn vědět, že stejně baví i naše zákazníky na Slovensku i v Čechách. Abychom v příštím roce zase u zákazníků uspěli, už teď se vrháme na realizaci spousty novinek pro zdraví a krásu našich fanoušků nejen v nabídce, ale i ve službách. Koronaéra nám přinesla mnoho zkušeností i inspirace,“ komentuje výsledek Ing. Karel Klodner, výkonný ředitel Lékárna.cz. Oba lékárenské e-shopy provozuje společnost Pears Health Cyber, která má v tomto oboru dvacetileté zkušenosti (Lékárna.cz byla prvním internetový obchodem s volně prodejným sortimentem léčivých přípravků a doplňků stravy v Evropě).

ShopRoku je cena zákazníků, kteří hodnotí své zkušenosti s nákupem v e-shopech za uplynulý rok v dotazníků spokojenosti, důležité je procento doporučení od zákazníků, počet produktů, dodací doba, komunikace obchodu, přehlednost webových stránek, počet hodnocení. Do české soutěže bylo zasláno celkem 4,5 milionu těchto dotazníků, pro rok 2019 bylo vyhlášeno 13 kategorií a 44 podkategorií v Čechách a 3 na Slovensku. Cenu kvality ale mohou získat jen e-shopy, které využívají službu Ověřeno zákazníky a zároveň jsou držiteli certifikátu této služby. Lékárna.cz byla poprvé Cenou kvality oceněna v roce 2012 a od té doby je každoročně v první trojce finalistů, za rok 2017 byla dokonce vítězem a získala hlavní cenu v kategorii Zdraví. Mojalekaren.sk se účastní soutěže potřetí a vždy Cenu kvality v kategorii zdraví získala.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language