Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

I díky našim zákazníkům máme pro nemocné CF půl milionu korun

30.12.2019

Chrudim, 30. prosince 2019  – Víc než půlmilion korun získala v roce 2019 Lékárna.cz, první lékárenský e-shop na českém internetu, pro nemocné cystickou fibrózou. Prvních 280 tisíc předala v září, další část výtěžku veřejné sbírky na svých stránkách předá v lednu nového roku. „Dobrý skutek letos udělali tisíce našich zákazníků i zaměstnanců, kteří přispěli průměrně 150korunovým příspěvkem. Vážíme si jejich dobré vůle. Všechny příspěvky do poslední koruny předáme Klubu cystické fibrózy, pacientské organizaci, která už víc než 20 let pomáhá nemocným a jejich rodinám,“ shrnuje PharmDr. Vladimír Finsterle, majitel a zakladatel společnosti Pears Health Cyber, která e-shop provozuje.

Společnost si považuje Certifikátu dárce 2019 a poděkování od Klubu cystické fibrózy, ve kterém mj. jeho ředitelka Simona Zábranská shrnuje aktivity, které mohou svým pacientům trvale kvalitně poskytovat mj. i díky významnému daru od Lékárna.cz. „Našim členům poskytujeme základní i odborné sociální poradenství, které zahrnuje specializované poradenství související s léčbou, pomoc s vyřizováním sociálních dávek atd. Velmi žádané jsou i služby zapůjčování zdravotnických přístrojů, podpora pro hospitalizované a jejich rodiče, rozesílání informačních dopisů ze sociální a zdravotnické oblasti atd. Díky sponzorským darům jsme mohli do dnešního dne rozdat či zprostředkovat našim členům pomůcky k dechové fyzioterapii, inhalátory a příslušenství ve výši 1,7 milionu korun. Naši členové mohou stále čerpat každoroční finanční příspěvek na náklady spojené s léčbou a ve výjimečných situacích jsme připraveni pomoci prostřednictvím tzv. fondu sociální pomoci. A jsme pyšní také na práci, kterou odvádíme v oblasti hájení zájmů pacientů s CF v ČR,“ uvádí S. Zábranská.

Klub cystické fibrózy a Lékárna.cz budou spolupracovat i v nadcházejícím roce.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language