Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Lékárna.cz hlásí téměř půlmiliardové tržby ve 2015

25.1.2016

Praha, 25. ledna 2016 – Největší tuzemský online prodejce volně prodejných léčiv a doplňků – Lékárna.cz hlásí loňský obrat ve výši 415 milionů korun. Oproti roku 2014 si firma polepšila o desítky procent! Nejprodávanějšími výrobky byly kartáčky CURAPROX a kloubní preparát CEMIO Kamzík.  Hlavním cílem pro rok 2016 se tak stává magická hranice půl miliardy, kterou prodejci doplňků stravy a volně prodejných léků chtějí překonat!

Největší české online lékárně se opravdu daří. Obrat, který Lékárna.cz dosáhla v loňském roce, činil 415 milionů korun! Ambicí je dosáhnout v tomto roce obratu, který přesáhne hranici půl miliardy korun. Pomoci by tomu mělo rozšíření služeb, které Lékárna.cz nabízí, ale i nové rozložení webu, jež usnadní orientaci na stránkách.

„Budeme se hodně zaměřovat na odborný lékárenský servis. Na přelomu roku jsme spustili lékárenské informační centrum – online lékárníka, jehož služby chceme neustále zdokonalovat, neboť jsme přesvědčeni, že distanční odborné poradenství může poskytovat mnohem vyšší úroveň kvality servisu než klasické v přeplněné kamenné lékárně,“ představuje plány pro tento rok Karel Klodner, ředitel z Lékárna.cz a k webu dodává: „Zákazníky také čeká řada změn přímo na webových stránkách Lékárna.cz, kde jim v brzké době usnadníme orientaci a výběr z nejširší nabídky sortimentu z oblasti zdraví a krásy na trhu.

Kromě výše zmíněného chce Lékárna.cz neustále zvyšovat kvalitu poskytovaného servisu pro své zákazníky i v tomto roce.

„V současné době je garantovaná doručitelnost zboží našim zákazníkům na 99 %. Toto chceme bezpochyby zachovat a naopak se budeme snažit najít další cesty, jak optimalizovat logistický servis tak, aby byli zákazníci ještě více spokojeni,“ zdůrazňuje Karel Klodner.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language