Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Lékárna.cz: Faraonova výzva motivuje k platbě online

10.4.2014

Praha (10. dubna 2014) – Sadou atraktivních výher v týdenní velikonoční soutěži motivuje Lékárna.cz, největší internetová lékárna u nás, své zákazníky k rychlým a bezpečným online platbám. Soutěž začne 15. dubna a hlavní výhrou je letecký zájezd do Egypta se stravováním all inclusive pro celou rodinu a sedm dárkových šeků za 10 000 Kč na dovolenou od cestovní kanceláře Blue Style.

„Chceme, aby se více našich zákazníků přesvědčilo o tom, že jsme důvěryhodný e-shop – ostatně jsme na trhu už 11 let. Soutěž je prima příležitost, jak si to vyzkoušet a ještě získat něco víc. Kdo tedy ve Velikonoční soutěži zaplatí přes internet, může rychle nakoupit, bezpečně zaplatit a ještě vyhrát velice atraktivní cenu,“ doplňuje ředitel Lékárna.cz Karel Klodner.

V soutěži s názvem Faraonova výzva vyhrává úplně každý. „Stačí ve dnech 15. – 21. dubna nakoupit na Lékárna.cz alespoň za 700 Kč a zaplatit rychlou online platbou. Zákazník pak automaticky získá dopravu zdarma na příští nákup nebo slevu na zájezd od partnera soutěže, cestovní kanceláře Blue Style. Pro 99. soutěžícího každého dne kampaně je připraven dárkový poukaz v hodnotě 10 000 Kč na nákup zájezdu u Blue Style. Všichni soutěžící jsou zároveň zařazeni do soutěže o letecký zájezd do Egypta se stravováním all inclusiv pro celou rodinu,“ vysvětluje princip soutěže ředitel Lékárna.cz Karel Klodner.

„Rádi bychom Lékárna.cz podpořili ve snaze přesvědčit zákazníky, že když už na internetu bezpečně nakupují, mohou jeho prostřednictvím i bezpečně a rychle zaplatit. A díky tomu mít své zboží doma třeba hned druhý den po objednávce,“ říká Gabriel Kalapoš, ředitel platební brány PayU. Ta na Lékárna.cz nově zastřešuje rychlé online platby celkem osmi bank, pomocí kterých zaplatí objednávku rychle, pohodlně a bezpečně přímo ze svého bankovního účtu. Stále populárnější jsou také online platby zaměstnaneckými benefity. Lékárna.cz umožňuje tento způsob úhrady zákazníkům celkem šesti poskytovatelů těchto plateb.

Soutěž najdete zde: http://soutez.lekarna.cz

O Lékárna.cz

Lékárna.cz je první lékárna na českém internetu a nabízí nejen sortiment volně prodejných léků a doplňků stravy, ale má také velkou nabídku zdravotních pomůcek, léčebné kosmetiky nebo drogerie. V oblasti prodeje lékárenského volně prodejného sortimentu je lídrem internetového trhu, ostatně je první a dlouhodobě největší internetovou lékárnou v České republice a na Slovensku. Má za sebou 12 let zkušeností v oboru, špičkové logistické zázemí a koncovým zákazníkům poskytuje komfortní a spolehlivé služby.

 

O společnosti Pears Health Cyber

Provozovatelem Lékárna.cz je společnost Pears Health Cyber, která v oblasti farmacie a zdravotnictví podniká letos už 15. rokem. Má deset kamenných lékáren Harmonia, v letošním roce k nim přibydou lékárny v Praze, Brně a Bratislavě. K dalším aktivitám společnosti patří konzultační služby v oblasti digitálního marketingu a edukační aktivity pro odbornou veřejnost i pacienty.

bluestyle lekarna playU

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language